22-12-2014 09:53:44
Ana Sayfa Download Internet Download Manager 6.17

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Internet Download Manager 6.17


Internet Download Manager 6.17 picture
Lisans:Shareware
Boyut:4.94MB (5,179,992 bytes)
Dil:Çoklu Dil
Üretici:Tonec Inc.
Download Sayısı:546
Güncelleme Tarihi:2013-07-01 21:07:31
Kategoriler:Download Yöneticileri
İşletim Sistemi:Windows (All Versions)
Özet:

Internet Download Manager (IDM) download hız ilâ 5 kere, özgeçmiş ve zamanlama karşıdan yüklemeler tarafından artırmak için bir araçtır. Kapsamlı hata kurtarma ve sürdürme yeteneği kırık ya da kesintiye kere kayıp bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapatma veya beklenmeyen elektrik kesintileri nedeniyle yeniden başlatılır. Basit bir grafik kullanıcı arabirimi IDM kullanıcı dostu ve kolay hale getirir.

Internet Download Manager mantık hızlandırıcısı download bu özelliklerin akıllı dinamik dosya bölümleme ve senin downloads hızlandırmak için güvenli çok parçalı indirme teknoloji akıllı vardır.

Internet Download Manager, proxy sunucular, ftp ve http protokollerini, güvenlik duvarları, yönlendirmeleri, tanımlama, yetkilendirme, MP3 ses ve mpeg video içerik işleme destekler. IDM sorunsuz Microsoft Internet Explorer, Netscape, msn Explorer, aol, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant kaş, Myıe2 ve diğer tüm popüler tarayıcılarda siteleri otomatik olarak işlemek için entegre.

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Lütfen dikkat: Türkçe Bilgi, Internet Download Manager 6.17 için crack, Internet Download Manager 6.17 serial , Internet Download Manager 6.17 keygen veya Internet Download Manager 6.17 patch sağlamamaktadır. Sitemizde Deneme sürümü olan programların (Internet Download Manager 6.17 full ) full sürümlerinide bulamazsınız. Internet Download Manager 6.17 en son sürünü indirebilirsiniz . Internet Download Manager 6.17 ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz veya Yukarıda gördüğünüz forumu kullanarak Internet Download Manager 6.17 hakkında soru sorabilirsiniz