20-12-2014 15:04:56
Ana Sayfa Download SAMSUNG Kies 2.6.0

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

SAMSUNG Kies 2.6.0


SAMSUNG Kies 2.6.0  picture
Lisans:Freeware Free
Boyut:65.78MB
Dil:İngilizce
Üretici:Samsung Electronics Co., Ltd
Download Sayısı:15420
Güncelleme Tarihi:2013-07-23 21:07:16
Kategoriler:cep Telefonu Programları
İşletim Sistemi:Windows 7/Vista/XP
Özet:

Kies Air, Samsung akıllı telefonların bilgisayara kablosuz bir şekilde bağlanmasını ve veri aktarımını sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Samsung Kies,  Apple kullanıcılarını anlayacağı şekilde söylersek iTunes'in üstlendiği görevlerin tamamını samsung Android telefonlar için gerçekleştiriyor

Kies Air isimli uygulama sayesinde telefonunuzu kablosuz bir şekilde bilgisayara bağlayıp, fotoğrafları, videoları, rehberi, mesajları vs. bilgisayarınız aktarabilirsiniz.Aynı zamanda bilgisayarınızdan da telefonunuza aktarabilirsiniz.

Bu Konuya 4 Yorum Yapılmış

 
+1 #1 kiesyahya 29-04-2013 10:20
Samsung Kies bilgisayarınızı telefonunuza bağlayarak veri eşitlemenizi ve yeni uygulamalar aramanızı kolaylaştırır. Samsung Kies’i kullanarak, hangi ağda olursanız olun, uygulamaları bilgisayarınızd a tam ekran boyutunda görüntüleyebili rsiniz. Bir Samsung Apps üyesi olarak veya cep telefonunuzu kaydederek servisleri de kişiselleştireb ilirsiniz.

Samsung Kies ile neler yapabilirsiniz:

* Kablolar olmadan cep telefonunuzu bağlayın Wi-Fi yoluyla Kies’e cep telefonunuzu bağlayın ve içeriği senkronize edin. Wi-Fi yoluyla Kies ile belirgin şekilde kullanışlı bir biçimde Kies’in keyfini çıkarırsınız. * Yalnızca desteklenen modeller için mevcuttur ve bazı işlevler Wi-Fi bağlantısı sırasında sınırlıdır.

* Cep telefonunuzu güncel tutun Bağlandığında, Kies yeni bellenim sürümünü otomatik olarak bildirir. En son sürüm bellenim kullanarak cep telefonunuzu iyileştirin.

* Kişileri Outlook, Google veya Yahoo ile senkronize edin Kies’de kişi ekleyin veya kişileri düzenleyin. Ayrıca kişileri Outlook, Google veya Yahoo ile senkronize edin.


* Cep telefonu ile müzik yaşantınızı zenginleştirin Kendi favori müzik çal listenizi oluşturun ve cep telefonunuz ile senkronize edin. Dinlemek istediğiniz tüm müzikler nerede olursanız olun sizi eğlendirecektir .


* Cep telefonunuzdan fotoğraf ve video çekmeye ve PC’ye aktarmaya devam edin Çektiğiniz değerli fotoğraflarını ve videolarını güvenle saklayın ve Kies’de mutlu anlar geçirin
Alıntı
 
 
+1 #2 Ben bu uygulamayı birNazım 22-06-2013 20:51
türlü indirip kuramadım.Bir yerden bulup indirdim ama bu sefer de telefon çalışmadı,çalış tıramadım...
Alıntı
 
 
0 #3 LÜTFEN YARDIMACİL 24-05-2014 21:53
S/N ne demek oluyor
Alıntı
 
 
0 #4 yanlış kullanıcı adı veya şifre istiyor telefonumsalih 08-12-2014 22:34
telefonuma şifre atmıştım cocoklar oynamış şimdiacamıyorum .yanlış kullanıcı adı veya şifre istiyor telefonum neyapmalıyım
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Lütfen dikkat: Türkçe Bilgi, SAMSUNG Kies 2.6.0 için crack, SAMSUNG Kies 2.6.0 serial , SAMSUNG Kies 2.6.0 keygen veya SAMSUNG Kies 2.6.0 patch sağlamamaktadır. Sitemizde Deneme sürümü olan programların (SAMSUNG Kies 2.6.0 full ) full sürümlerinide bulamazsınız. SAMSUNG Kies 2.6.0 en son sürünü indirebilirsiniz . SAMSUNG Kies 2.6.0 ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz veya Yukarıda gördüğünüz forumu kullanarak SAMSUNG Kies 2.6.0 hakkında soru sorabilirsiniz