18-12-2014 14:22:32
Ana Sayfa Download Pando Media Booster

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Pando Media Booster


Pando Media Booster  picture
Lisans:Freeware Free
Boyut:4.32MB
Dil:İngilizce
Üretici:Pando Networks, Inc
Download Sayısı:24838
Güncelleme Tarihi:2012-04-19 03:04:06
Kategoriler:P2P Dosya Paylaşımı
İşletim Sistemi:Windows 7/Vista/XP
Özet:
Pando medya Yükseltici (pmb), oyunlar ve videolar gibi büyük medya yayıncıları, hızlı, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanıcılara içerik sunmanızı sağlar. Güvenli bir istemci uygulaması olarak çalışan, Pando medya Yükseltici akıllıca küçük parçalar medya dosyasının birden fazla kaynaktan sunar; cdn sunucularının yanı sıra aynı tüketmek diğer kullanıcılar ("eş bulut") içerik. İçeriği daha fazla tüketilir, daha hızlı ve daha verimli teslim. İçerik yayımcı olarak bir asgari teslimat hızı Pando'nın patent bekleyen cdn bakarken teknolojisi sayesinde içerik talep eğrisi boyunca tutulan belirtebilirsiniz. Pando medya Yükseltici gelen bir yolu tarif etmek download ile karşılaştırıldığında daha fazla kullanıcı dönüştüren eş bulutu oluşturur. Bu, kullanıcıların kendilerine en yakın olan diğer kullanıcılar içeriği küçük parçalar elde sağlar; aynı coğrafi bölgede, aynı ISS ve hatta aynı lan ağı, bant genişliği kısıtlamaları kaldırma ve daha hızlı neden daha hızlı, verimli, yerel bağlantılar oluşturma download hız. Pando medya Yükseltici orijinalliğini doğrular ve yüklemeler ve içerik sağlar her bayt eksiksiz tam olarak yükler ve kaynak sadık kalır. Pando medya Yükseltici ile kullanıcıların bozuk dosyalar üzerinde hayal kırıklığı önleyebilirsiniz.

Bu Konuya 2 Yorum Yapılmış

 
-1 #1 sorunuqurcan 14-11-2012 21:13
Pando Media Booster download büyük oyunlar ve yazılım aracılığıyla Pando içerik teslim bulut hızlandırır küçük bir uygulamadır. Pando Media Booster, PMB (veya PMB.exe) olarak da bilinen en popüler MMOs MapleStory, Ligi Legends of, LOTRO ve daha birçok gibi sanayi bazıları indirmek için kullanılır.


Pando Media Booster , Pando Networks Inc.tarafından geliştirilen bir Freeware yazılımdır.
Alıntı
 
 
-1 #2 selamsaeas 05-03-2013 16:18
menim kamputerimde point blanki acmir nece edim
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Lütfen dikkat: Türkçe Bilgi, Pando Media Booster için crack, Pando Media Booster serial , Pando Media Booster keygen veya Pando Media Booster patch sağlamamaktadır. Sitemizde Deneme sürümü olan programların (Pando Media Booster full ) full sürümlerinide bulamazsınız. Pando Media Booster en son sürünü indirebilirsiniz . Pando Media Booster ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz veya Yukarıda gördüğünüz forumu kullanarak Pando Media Booster hakkında soru sorabilirsiniz

 

En Son Yorumlananlar