21-12-2014 15:08:19
Ana Sayfa Download QQ International 2.1

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

QQ International 2.1


QQ International 2.1  picture
Lisans:Freeware Free
Boyut:48.15MB
Dil:İngilizce
Üretici:TENCENT Inc
Download Sayısı:2816
Güncelleme Tarihi:2014-01-14 22:01:37
Kategoriler:Chat Programları
İşletim Sistemi:Windows 8/XP/2000
Özet:
qq, dünyanın üçüncü büyük Internet şirketi Tencent amiral gemisi ürünü duymadım? O yüz milyonlarca Çin netizens 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Çin'de, qq, üstün özellikleri ve hakim pazar payı nedeniyle Instant messenger eşanlamlı olduğunu. qq Uluslararası Çin'in en büyük çevrimiçi ağ ve non-Çince hoparlör kim yaşamak içinde çini ya da bir ilgi yüzyılın en dinamik ülke arasında eksik bağlantıdır. Çince qq ile tam uyumlu, o size kesinlikle Çin arkadaşlarınızın ve kişilerinizin tümünün hangi bulacaksınız 600 milyon aktif hesapları ile bağlar. qq Uluslararası karşılamak ve yapmak için harika bir yer olduğunu bildiğiniz kişilerle bağlantı ek olarak, Çin'de tüm dünyada bir benzeri ilgi alanlarını paylaşan insanlarla ilgili. Estate, iş için olabilir yaşam tarzı ya da seyahat, sen kolayca etkin ilgi grupları bulmak ve yeni arkadaşlar edinmek ya da hemen fikir alışverişi. İstemci arabirimi dolayısıyla sen-ecek bulmak a rahat hissediyorum bir dili İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Japonca ve Korece, kullanılabilir. Ayrıca, en son sürümü ile (QQi 1.2), size anında sohbetlerinizi - devrimci bir özellik dil engelleri kırarak çevirebilir! Buna inanmak için deneyin! qq Uluslararası yalnızca bir tam özellikli Instant messenger değil, Ayrıca, hiçbir maliyeti çok sayıda haber beslemeleri, dil araçları, oyunlar ve videolar, dizin arama ve daha fazla gibi yararlı uygulamalar sunuyor. qq uluslararası müşteri üzerine apps Başlarken basit olamaz. Sadece istediğiniz, sonra kolay erişim için senin QQi ana panelde "My Apps" eklemek olanları bulmak. Yeni açık platform özelliğiyle, geliştiriciler qq uluslararası uygulamalar oluşturmak ve çevrimiçi onay için gönderin. qq Uluslararası genç ve enerjik bir takım ve biz size dünyanın en iyi sohbet sunma çabası sürekli iyileştirilmesi ve ürünümüz yenilikler önem verir!

Bu Konuya 1 Yorum Yapılmış

 
0 #1 üyelik sorunutuna 07-02-2014 14:14
Meraba. Arkadaşım bu uygulamayı tavsiye etti telefondan indirdim ama üye olamıyorum e postama onay gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler:)
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Lütfen dikkat: Türkçe Bilgi, QQ International 2.1 için crack, QQ International 2.1 serial , QQ International 2.1 keygen veya QQ International 2.1 patch sağlamamaktadır. Sitemizde Deneme sürümü olan programların (QQ International 2.1 full ) full sürümlerinide bulamazsınız. QQ International 2.1 en son sürünü indirebilirsiniz . QQ International 2.1 ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz veya Yukarıda gördüğünüz forumu kullanarak QQ International 2.1 hakkında soru sorabilirsiniz