23-12-2014 03:41:59
Ana Sayfa Download LimeWire Music 4.5.0

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

LimeWire Music 4.5.0


LimeWire Music 4.5.0  picture
Lisans:Freeware Free
Boyut:5.12MB
Dil:İngilizce
Üretici:PronetSharing.com
Download Sayısı:13765
Güncelleme Tarihi:2014-04-13 21:04:02
Kategoriler:P2P Dosya Paylaşımı
İşletim Sistemi:Windows 8/XP
Özet:
Getabest.com Editor: LimeWire müzik arayabilir ve senin gözde müzik son derece hızlı indirmek için ideal araçtır. Bu dosya paylaşımı yazılımı tarafından kolayca kullanılabilir süre herkes gibi filmler, oyunlar, uygulamalar ve belgeler, gerçek işini ortam dosyası her türlü yüklemek için neredeyse bulmak imkansız görünüyor nadir ses dosyaları bulmak. App siteleri sınırlamak için filtre olmaması anlamına gelir ve ayrıca diğer filesharers milyonlarca için Bağlan ve bulma ve indirme herhangi bir bireysel şarkı daha hızlı ve daha hassas şansını artırmak için hızı optimize drm-free teknolojisi bulunmaktadır. App gizlice sistem tepsisinde çalışır ve kendi yazılım özelleştirmelerine izin verecek şekilde yapılandırılabilir ayarlar sunar. LimeWire müzik kullanarak dosyaları karşıdan yüklerken, bir medya oynatıcı entegrasyonu nedeniyle müzik dinleyebilirsiniz. Limewire müzik tarafından sunulan özellikleri: akıllı, güzel görünümlü arayüzü ile birden çok arama sekmeleri;Kullanımı kolay kolay yükleme, çalışan ve arama abilitiesAdvanced arama seçeneklerini (yanında sanatçı, başlık, tarz ve diğer metainfo); Oğul indirme hızlı yüklemeler için birden çok ana bilgisayardan; içerir Bittorent desteği; yerleşik sohbet içerir; medya içerir oyuncu; dinamik sorgulama; Ana özelliği bulun.

Bu Konuya 1 Yorum Yapılmış

 
0 #1 Müziktrichnosis 29-09-2013 23:00
LimeWire Müzik sorunsuz bir şekilde internetten dosya indirmek için tasarlanmış bir yazılımdır.

Kullanıcı dostu arayüzü ile uygulama açtığınızda, çıkış dizin ve İnternet bağlantı hızı etrafında ayarları yapılandırabili rsiniz. LimeWire müzik ortam dosyaları için sabit diskinizde tarama ve çevrimiçi diğer kullanıcılarla paylaşmak aktarmak sağlayabilirsin iz. Giriş, (ses, video, görüntü, doküman, program, tüm) dosya adı arama türünü seçin ve tarama işlemini başlatabilirsin iz. Her dosyanın kalitesi, biçimi, türü, boyutu, hızı ve bit hızı görebilirsiniz sonuç listesinden istediğinizi seçebileceksini z.

LimeWire Music Uygulamasının Genel Özellikleri;

Çoklu arama sekmeleri.
Akıllı, güzel görünümlü arayüz.
Kullanıcı dostu yükleme, çalışan, ve yetenekli arama.
Gelişmiş arama seçenekleri (sanatçı, başlık, tür ve diğer Metainfo)
Bittorent desteği içerir.
Dahili sohbet.
Medya oynatıcı içerir.
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Lütfen dikkat: Türkçe Bilgi, LimeWire Music 4.5.0 için crack, LimeWire Music 4.5.0 serial , LimeWire Music 4.5.0 keygen veya LimeWire Music 4.5.0 patch sağlamamaktadır. Sitemizde Deneme sürümü olan programların (LimeWire Music 4.5.0 full ) full sürümlerinide bulamazsınız. LimeWire Music 4.5.0 en son sürünü indirebilirsiniz . LimeWire Music 4.5.0 ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz veya Yukarıda gördüğünüz forumu kullanarak LimeWire Music 4.5.0 hakkında soru sorabilirsiniz

 

En Son Yorumlananlar