19-12-2014 21:39:51
Ana Sayfa Haberler Güncel 36 kişinin yaralandığı kavgaya kaymakam el koydu

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

36 kişinin yaralandığı kavgaya kaymakam el koydu
Haberler - Güncel
Salı, 16 Şubat 2010 20:00

Gürpınar Kaymakam Nurullah Kaya, ilçeye bağlı Ortaköy'de iki aile arasında çıkan ve 36 kişinin yaralandığı kavgaya karışan aileleri ziyaret etti.
İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit İlbayı ile birlikte ilçe merkezine 7 kilometre uzaklıktaki Ortaköy'e giden Kaymakam Kaya, kavgaya karışan Şenöz ve Öner ailelerinin fertleriyle görüştü.
İnsanlar arasında hiçbir zaman tartışma ve kavga yaşanmasını arzu etmediğini belirten Kaya, yaklaşık 15 gün önce çıkan kavgadan büyük üzüntü duyduğunu ifade etti.
Kaya, bu tür kavgaların artık yaşanmaması gerektiğini bildirerek, ''Sizler birbirinizle akraba olan insanlarsınız. Bundan dolayı bu tür olaylardan uzak durmanız gerekir'' dedi.
Köylüler de kavgadan dolayı pişman olduklarını vurgulayarak, bir daha bu tür kavgaların yaşanmasına izin vermeyeceklerini ifade ettiler.
Van'ın Gürpınar ilçesine bağlı Ortaköy'de, 30 Ocakta iki aile arasında çıkan taşlı, sopalı ve silahlı kavgada 36 kişi yaralanmıştı.Star
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Haberler - Güncel kategorisinde bulunan 36 kişinin yaralandığı kavgaya kaymakam el koydu başlıklı yazı ümit ilbayı , jandarma ümit ilbayı , binbaşi ümit ilbayi , ümit ilbayi kimdir , ümit ilbayı jandarma k , ümit i̇lbayii , ümit ilbayı jandarma , binbaşı ümit ilbayı kimdir , umıt ılbay , binbaşı ümit ilbay , yüzbaşı ümit ilbayı , j.bnb umit ilbay , binbaşı ümit i̇lbayi konuları hakkında bilgi içermektedir.