19-12-2014 23:23:46
Ana Sayfa Haberler Güncel Hasankeyf'in hikayesi

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Hasankeyf'in hikayesi
Haberler - Güncel
Cumartesi, 04 Nisan 2009 05:00Hasankeyf ve Hasankeyf'e paralel bireylerin kendi suyunun altında kalmasını anlatan Benim ve Roz'un Sonbaharı'nı Handan Öztürk yönetti.
Hasankeyf, Batman ve Mardin'de çekilen ‘Benim ve Roz'un Sonbaharı' adlı sinema filmi 1 Mayıs'ta vizyona girecek. Sular altında kalan Hasankeyf, Hasankeyf'e paralel herkesin kendi suyunun altında kalma hikayesinin anlatıldığı filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Handan Öztürk üstlendi. Yaklaşık iki yılda tamamlanan filmin başrollerinde Serkan Altunorak'ın yanı sıra Öznur Kula, Serra Yılmaz, Zerrin Arbaş, Leyla Batgi, Bahar Ün, Abdullah Tapkan, Tevfik Yapıcı, Aytaç Ağırlar, Murat Batgi, Osman Hınav, Zelal Öztürk, Gıyasettin Şehir, Faruk Acar, Mürsel Emektar gibi oyuncular yer aldı.
GAZETECİNİN SAVAŞI
Serkan
Altınorak'ın idealist bir gazeteciyi canlandırdığı film, kasabasını kurtarmaya çalışan halkın ve ona önderlik eden gazeteci Metin'in mücadelesini ve bu mücadelenin iniş çıkışlarını sıcak ve renkli insan öyküleriyle anlatıyor.

Star
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Haberler - Güncel kategorisinde bulunan Hasankeyf'in hikayesi başlıklı yazı hasankeyf hikayesi , hasankeyf'in hikayesi , batman hasankeyf hikayesi , hasankeyf in hikayesi , hasankeyfin hikayesi , batman hasankeyf in hikayesi , hasankeyf hikayeleri , hasankeyf hikayesi nedir , hasaneyf; hikayesi , hasan keyf hikayesi , hasankeyf hi̇kayesi̇i̇ , hasankeyfin hikayesi nedir , hasankeyf'hikayesi konuları hakkında bilgi içermektedir.