22-12-2014 01:19:58
Ana Sayfa Haberler Güncel Obama'nın merak ettiği sırrı, Nevin Gökçek açıkladı: Stres ona yarıyor!

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Obama'nın merak ettiği sırrı, Nevin Gökçek açıkladı: Stres ona yarıyor!
Haberler - Güncel
Salı, 07 Nisan 2009 17:00
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 61 yaşında olmasına rağmen genç görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Gökçek'in bu dinçliği, ABD Başkanı Barack Obama'yı bile şaşırttı. Önceki akşam Ankara'ya gelen Obama'yı karşılayanlar arasında bulunan Gökçek ile ABD Başkanı arasında bu konuda ilginç bir diyalog geçti. Protokol müdürü Gökçek'i takdim ederken, "Dördüncü dönem belediye başkanı seçildi." deyince Obama şaşkınlığını gizleyemedi.

HANIM ÇOK İYİ BAKIYOR

Gökçek'e "Çok genç görünüyorsun." iltifatını yapan Obama'nın, şaşkınlığı "61 yaşında bir gencim" cevabı üzerine bir kat daha arttı. "Gerçekten mi, inanamıyorum. Bunun sırrını bize söylemelisiniz." diyen ABD Başkanı'na, Gökçek, "Hanım çok iyi bakıyor, ondan Sayın Başkan." karşılığını verdi.

İŞTE GÖKÇEK'İN SIRRI

Bu ilginç sohbetten sonra gözler Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek'e çevrildi. Nevin Hanım, Obama'nın merak ettiği gençlik sırrını açıkladı: "Sıkıntı, üzüntü ve stres ona yarıyor." Nevin Hanım, bu esprinin ardından Gökçek'i formda tutmak için yaptıklarını sıraladı. Öncelikle evde sevgi ve huzur ortamını sağlamaya çalıştığını ifade eden Gökçek, sabah kahvaltısına çok dikkat ettiğini vurguladı.

BESLENMESİNİ TELEFONLA TAKİP EDERİM

Nevin Hanım, şöyle devam etti: "Her zaman Melih Bey'e, 'Sağlığına dikkat etmezsen, kendine bakmazsan, sana hakkımı helal etmem.' derim. O da bunu bilir. Sabah kahvaltısına çok özen gösteririm. Şekeri olduğu için uygun bir menü hazırlarım. Benden ayrı olduğu 15 saatlik zaman diliminde ise telefonla onun beslenmesini takip ederim. Öğün atladığı için makam aracına beslenme paketi hazırlıyorum. Bunlar yoğurt, elma, kuruyemiş tarzında aperatiften oluşuyor.

SEVGİMİZİ VERİYORUZ

Ne kadar güzel yemek yaparsanız yapın, ona sevginin katılmadığı hiçbir yemek lezzetli olmaz. O mutlu olursa ben de mutluyum. Ben ve çocuklarım ona sevgimizi veriyoruz. Bu durum da ona gençlik ve dinçlik sağlıyor olabilir."


Zaman

 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Haberler - Güncel kategorisinde bulunan Obama'nın merak ettiği sırrı, Nevin Gökçek açıkladı: Stres ona yarıyor! başlıklı yazı nevin gökçek kaç yaşında , nevin gökçek kimdir , nevin gökçek biyografisi , nevin gökçek biyografi , nevin gökçek hayatı. , nevın gökçek kaç yaşındadır , nevın gokçek kac yasında , nevin gökçek vikepti , nevin gökçek , nevin gokcek kac tarihinde dogdu konuları hakkında bilgi içermektedir.