23-12-2014 02:16:23
Ana Sayfa Haberler Güncel 'Xalo' lakaplı Türk şarkıcı intihar etti

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

'Xalo' lakaplı Türk şarkıcı intihar etti
Haberler - Güncel
Cumartesi, 20 Şubat 2010 17:00Almanya'nın Hamburg kentinde yaşayan 'Xalo' lakaplı rock şarkıcısı Süleyman Karadeniz, dün gece evinde intihar etti.
Karadeniz'in yakınları, 'Xalo'nun gırtlak kanseri olduğu için intihar etmiş olabileceğini belirterek, olaydan büyük üzüntü duyduklarını söyledi.
Hamburg'un Wilhelmsburg semtindeki evinde intihar eden Karadeniz'in cenazesi, otopsi yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı.
Iğdır doğumlu olan ve uzun yıllar Diyarbakır'da yaşadıktan sonra Almanya'ya yerleşen Karadeniz'in çok sayıda CD ve kaseti bulunuyordu.
'Xalo'nun en yakın sanatçı arkadaşlarından Aydın Işık, 'İntihar edebileceğini hiç tahmin etmezdim. Benim bunalıma düştüğüm günlerde kendisi bana yardımcı olmuştu. 'Doymadım, tutturamadım gitti' adlı çıkardığım CD'nin kliplerini de kendisi çekmiş, söz ve müziğini yazmıştı. Şoke oldum. Sevilen bir sanatçıydı. Piyasaya çıkmamış çok sayıda bestesi vardı. Hamburg çok güçlü bir sesi kaybetti' dedi.Star
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Haberler - Güncel kategorisinde bulunan 'Xalo' lakaplı Türk şarkıcı intihar etti başlıklı yazı xalo kimdir , xalo nereli , süleyman karadeniz kimdir , xalo biyografi , xalo nerelidir , xalo kim , süleyman karadeniz nerelidir , süleyman karadeniz xalo , xalo biyografisi , sarı lakaplı şarkıcı , sarkici xalo , xalonun bıyagorafısı , xalo karadeniz konuları hakkında bilgi içermektedir.

 

En Son Yorumlananlar