20-12-2014 21:31:19
Ana Sayfa Haberler Magazin 3 aylık ömrü kaldı meşhur oldu

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

3 aylık ömrü kaldı meşhur oldu
Haberler - Magazin
Salı, 18 Aralık 2012 15:45

ABD'nin Minnesota eyaletinde yaşayan Zach Sobiech, uzun süre kalça ağrıları çekti ve ardından doktora başvurdu. İnceleme sonucunda ise gençlerde çok az görülen bir kemik kanseri türüne yakalandığı ortaya çıktı.

Çok sayıda operasyon ve kemoterapi gören Sobiech, kanseri yenemedi. Doktorlar ise genç müzisyene 3 ay ile 1 yıl arasında ömrü kaldığını söylediler. Bunun üzerine Sobiech, hayata veda şarkısı besteleyip Youtube'ta paylaştı. Bir anda büyük bir dinleyici kitlesine sahip oldu.

'Bulutlar' adlı şarkının sözleri ise şu şekilde: Yükseleceğiz ama ben biraz daha yukarıya uçacağım. Bulutlara ulaşacağız çünkü oradan manzara daha güzel. Burada canım. Çok uzun sürmeyecek...'

İŞTE O ŞARKI

Adobe Flash Player Yükle Adobe Flash Player Yükle

 

 

Kaynak External link

 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Haberler - Magazin kategorisinde bulunan 3 aylık ömrü kaldı meşhur oldu başlıklı yazı zach sobiech clouds çeviri , clouds by zach sobiech türkçe çeviri , clouds zach sobiech çeviri , zach sobiech clouds türkçe çeviri , zach sobiech clouds türkçe , clouds by zach sobiech çeviri , clouds by zach sobiech türkçe sözleri , zach sobiech clouds türkçe sözleri , clouds zach sobiech türkçe sözler , clouds by zach sobiech söyleye , zach sobiech hayata elveda şarkısı bulutlar türkçe sözlük , zach sobiech clouds sarki turkcesi , clouds zach sobiech lyrics çeviri konuları hakkında bilgi içermektedir.