19-12-2014 20:55:04
Ana Sayfa Haberler Teknoloji Angelina Jolie'nin çıplak resimleri, internet saldırısında yem olarak kullanılıyor

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Angelina Jolie'nin çıplak resimleri, internet saldırısında yem olarak kullanılıyor
Haberler - Teknoloji
Pazar, 05 Ağustos 2007 15:08
Angelina Jolie'nin çıplak resimleri, internet saldırısında yem olarak kullanılıyorBrad Pitt ile sürpriz ayrılık kararı alan Angelina Jolie'ye bir darbe de hackerlardan geldi. Birliktelikleri uzun süre dünyanın magazin gündeminden düşmeyen Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin, sürpriz ayrılık kararı açıklamasının henüz dumanı üstündeyken; Angelina Jolie ismi kullanılarak yayılan bir Truva Atı, güzel yıldız için süreci daha zor hale getiriyor.

Güvenlik şirketi Sophos'un duyurduğu yeni bir internet saldırısı, aralarında Angelina Jolie'nin de bulunduğu güzel yıldızlara ait çıplak resimleri içerdiğini belirten e-postalar aracılığı ile yayılıyor.

Angelina Jolie ile birlikte Nicole Kidman ve Natalie Portman gibi dünyaca ünlü güzel aktrislerin çıplak resimlerini içerdiği belirtilen e-posta eklentisinde ise gerçekte bir rootkit ve Dloadr-BCP TruvaAtı bulunuyor.

Dikkatsiz davranan kullanıcıları hedef alan e-postanın, eklentisinde gelen pornografik içeriğe sahipmiş gibi görünen amazing.zip adındaki dosya, aslında shocking.exe adında çalıştırılabilir kod içeriyor. Kod çalıştırıldığında ise Windows platformuna bir rootkit yükleniyor ve daha fazla zararlı yazılım, internet üzerinden bilgisayara indirilmeye başlıyor.
 

Bu Konuya 3 Yorum Yapılmış

 
-1 #1 ceren 06-12-2008 14:40
angelina jolie çok güzel biri onun hayranıyım onu çok seviyorum çok iyi 6 tane çocuğu var en büyük hayranıyım brad piit çiftiyle mutluluklar dilerim ikisinide çok seviyorum ceren
Alıntı
 
 
-1 #2 sex yapmak 16-11-2011 16:10
onun baçakları güzel
Alıntı
 
 
0 #3 seni seviyorumsümeyra 17-08-2014 14:40
çok güzelsin angelina jolie çok güzel bir kadın ve ona bayılıyorum hayatında ona mutluluklar dilerim sümeyra
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Haberler - Teknoloji kategorisinde bulunan Angelina Jolie'nin çıplak resimleri, internet saldırısında yem olarak kullanılıyor başlıklı yazı angelina jolie cıplak fotoları , angelina jolie çıplak resimleri , angelina jolie nin çıplak resimleri , angelina jolie cıplak , angelina jolie cıplak fotorafları , angelina jolie çıplak fotoğrafları , angelina jolienin çıplak resimleri , angelina jolie cıplak pozları , angelinanin ciplak fotoraflari , angela jolie cıplak resimleri , angelina jolienin çıplak hali , angelina jolie bikinili resimleri , angelina jolie ciplak fotoğrafları konuları hakkında bilgi içermektedir.