19-12-2014 23:27:56
Ana Sayfa Haberler Teknoloji Türkiye'nin İlk mikro-stok fotoğraf sitesi açıldı

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Türkiye'nin İlk mikro-stok fotoğraf sitesi açıldı
Haberler - Teknoloji
Çarşamba, 14 Ocak 2009 02:00Fotoğrafçıların eserlerini internet üzerinden cüzi fiyatlarla dünyanın dört yanına pazarlamayı amaçlayan ilk sitesi hizmete girdi.
Hem profesyonel hem de amatör fotoğrafçıların eserlerini internet üzerinden cüzi fiyatlarla dünyanın dört yanına pazarlamayı amaçlayan , Türkiye'de alanında ilk olarak hizmete girdi. Fotoğrafçıların siteye yolladıkları ve editörlerin denetiminden geçen eserler, online olarak satışa sunuluypr. Sitenin hedefi, sitede 1000 eseri bulunan bir sanatçıya ayda ortalama 1000 dolar gelir sağlayacak bir işlerlik kazanmak olarak açıklanıyor. Site pek yakında İngilizce, Arapça, Rusça ve Almanca gibi alternatif dillerde de hizmet vermeye başlayacak.

Star
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Haberler - Teknoloji kategorisinde bulunan Türkiye'nin İlk mikro-stok fotoğraf sitesi açıldı başlıklı yazı türkçe stok fotoğrafçılığı , ucuz stok foto olan sitlere , micro stok fotografcılıgı , mikro stok fotoğraf , foto stok siteleri , mikrostok fotoğraf , stok fotoğraf siteleri , mikro stok fotografcılık , turkce foto stok sitesi , türkçe stok sayfası , türkiyenin en iyi stok fotoğraf , türkçe foto stok , türkçe stok fotoğraf sitesii konuları hakkında bilgi içermektedir.