21-12-2014 17:08:30
Ana Sayfa Kadın Aşk, Sevgi ve Evlilik Erkekler nasıl baştan çıkar?

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Erkekler nasıl baştan çıkar?
Erkekler nasıl baştan çıkar?Erkekler kadınların çevresinde nasıl pervane edilir işte bunun yolları:

Ulaşılmaz olan (sosyal, duygusal, cinsel, zihinsel, coğrafi vs. açılardan) kadınlar zaman zaman adeta dünyanın her köşesinden erkeğin kendilerine doğru çekildiğini hissederler. Sanki erkeklerin kilometrelerce öteden alabilecekleri güçlü bir koku yaymaktadırlar. Aşağıda beş adımda anlatılan felsefeyi uygulamaya başlarsanız, çok geçmeden siz de hoş erkeklerin çevrenizde pervane olduğunu göreceksiniz..

Telefon beklediğiniz ayağına yatın. Çok sayıda erkekten telefon beklediğiniz izlenimini verin. Sizin arayış içinde olan değil de aranan bir kadın olduğunuzu bilsin.

Kadınların partilere hazırlanmaları erkeklerden daha uzun sürer. Erkeklerin de ilişkiye hazırlanmaları kadınlardan daha uzun sürer. Her iki taraf da aceleyi sevmez. İçinizdeki duyguları olduğu gibi açığa vurmakta acele etmeyin. İlişkiye her zaman yumuşak bir giriş yapmak en iyisidir.

Birbirinizden ayrı geçirdiğiniz vakitlerle ilgili muğlak, gizemli bir hava yaratan açıklamalarda bulunun

Birlikte olduğunuz kişilerden bahsederken arkadaşım , onlar gibi işin rengi açığa vurmayan öznelerden yararlanın.

Yataktan önce en az üç buluşma kuralına her zaman uyun

Erkeklerin en üst limitinin üç buluşma olduğunu akıldan çıkarmayın. Sizi elde etmek ne kadar zorsa, karşılığında alacağınız ödül de o kadar büyük olacaktır!

Ulaşılmaz kadın rolünü sonuna kadar oynayın

Her zaman onun erişemediği bir şeyler bırakarak daha fazlasını istemesini sağlayın. Birlikte gittiğiniz bir partide tam havaya girecekken Külkedisi gibi mekanı terk edin. Telefondaki muhabbetin eğlence dozu tam kıvamındayken konuşmayı sonlandırın.
 

Bu Konuya 7 Yorum Yapılmış

 
+1 #1 çıkmateklifibatuhan 03-12-2012 12:00
nasılsınıziyiöğ lenler
Alıntı
 
 
-7 #2 sevglim evligamze nur 24-12-2012 23:00
sevdigim kisihem evli hemde ögretmenim bn bu konu da nasıl bisey yapa bilirim bn onu cok eviyorum ama bunu blmesni istemiyorum bn bunu nasıl bastan cıkarta bilirim
Alıntı
 
 
0 #3 ne bilmiyomeylül 31-03-2013 19:48
sevgilim istanbuşda bense manisada onu nasıl bastan cıkartabilirim
Alıntı
 
 
+2 #4 yatakta erkekler nasıl baştan çıkarılırazra 14-04-2013 10:51
telefonda konuşarak
Alıntı
 
 
-2 #5 bence böylealev 28-10-2013 14:31
sevqilinize sactan ayaqa kadar heryeriniz temas edecek sekilde sarilin.bu yeterli olacaktir.
Alıntı
 
 
0 #6 herseyi oluruna bırakınsevim 17-07-2014 01:41
bence hicc ne yapacam diye ugrasmayin zamana birakin :)
Alıntı
 
 
0 #7 Bu taktikler bazen işlemez..banu 13-11-2014 20:00
Sizlere önerilerim.Çok fazla yüz vermeyin telefonlarını hemen açıp bekliyor imaji çözmeyin ağızdan alın.yani ne kadar zor okadar kıymetli olursunuz.Onu seviyorsanız bunu ona belli etmeyin kızları ona vermiş olursunuz.dozunda olun çok üzerine dusmeyin
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Kadın - Aşk, Sevgi ve Evlilik kategorisinde bulunan Erkekler nasıl baştan çıkar? başlıklı yazı kadın kocasını nasıl baştan çıkarır , evli kadın nasıl baştan çıkarılır , kadın erkeği nasıl baştan çıkarır , evli erkek nasıl baştan çıkarılır , erkek nasıl baştan çıkarılır , erkekler nasıl , erkekler nasil bastan cikarilir , bir kadın kocasını nasıl baştan çıkarır , evli erkekler nasıl baştan çıkarılır , kadinlar erkekleri nasıl baştan çıkarır , bir erkek nasil baştan çikarilir , erkek yatakta nasıl baştan çıkarılır , erkek kadını nasıl baştan çıkarır konuları hakkında bilgi içermektedir.