20-12-2014 00:51:17
Ana Sayfa Kadın Aşk, Sevgi ve Evlilik Orjinal evlenme teklif etme yöntemleri

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Orjinal evlenme teklif etme yöntemleri
Orjinal evlenme teklif etme yöntemleriSevgilinize çok özel bir şekilde evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Birkaç orjinal öneri duymak ister misiniz?

Marjinal bir evlenme teklifi
Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi etmek için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz. Örneğin dağın zirvesine ulaştığınızda ona ‘benimle evlen' diyebilirsiniz.

Kendinizi videoya kaydedin
Kamerayı kurup karşısına geçin ve sanki karşınızdaymış gibi ona olan hislerinizi anlatın. Konuşmanızı ‘benimle evlenir misin?' sorusuyla bitirin. Emin olun bu çok hoşuna gidecektir.

Uçakta evlenme teklifi
Uçakla birlikte bir yere seyahat ederken şöyle bir anons yapıldığını bir düşünsenize: ‘Şu an İstanbul üzerindeyiz ve 5 dakika sonra yere ineceğiz. Bu arada Aslı, Polat seninle evlenmek istiyor'.

Reklam panoları ne güne duruyor?
Düşünsenize kız arkadaşınız işten eve dönerken evine en yakın reklam panosunun üzerinde şöyle bir yazıyla karşılaşıyor: ‘Aynur benimle evlenir misin?'

Sinema ekranından evlenme teklifi
Beraber romantik bir film izlemeye gittiniz. Film başlamadan önce ekranda kocaman bir yazı beliriyor: ‘Hülya eşim olur musun?'

Sevgililer günü sürprizi
Sevgililer gününde ona çiçek ve çikolata almak yerine ona en büyük armağanı aşkınızı sunmanın en güzel yolu ‘Benimle evlenir misin?' sorusundan geçiyor. Kız arkadaşınız bu sorudan sonra bu sevgililer gününü asla unutmayacaktır.

Ahlaksız teklif
Sevişmenizin en ateşli anında ona evlenme teklifi edebilirsiniz. Fiziksel olarak zirveye doğru yavaş yavaş ilerlerken ruhsal olarak da büyük bir tatmin yaşayacak ve bu anı ömrünün sonuna kadar unutmayacaktır.

Doğum günü hediyesi
Ona doğum gününde evlenme teklif etmeye ne dersiniz? Tüm sevdiklerinin bulunduğu bir ortamda bu soruyu duymak inanın çok hoşuna gidecektir.

Radyodan evlenme teklifi
Kız arkadaşınızın her gün belli bir saatte dinlediği bir radyo programı varsa o programın sunucusuyla daha önceden konuşup teklifi sizin yerinize dile getirmesini isteyebilirsiniz. O soruyu sorduktan sonra da canlı yayına bağlanarak bir kez de siz kız arkadaşınıza o özel soruyu sorabilirsiniz.
 

Bu Konuya 1 Yorum Yapılmış

 
0 #1 evlilikÇisem. 03-12-2012 20:05
Bence sinemada evlilik teklifi süper olur yaaa :)
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Kadın - Aşk, Sevgi ve Evlilik kategorisinde bulunan Orjinal evlenme teklif etme yöntemleri başlıklı yazı orjinal evlenme teklifleri , evlenme teklifi yöntemleri , evlilik teklifi yöntemleri , orjinal evlilik teklifleri , evlenme teklifi etme , evlenme teklif etme yöntemleri , evlenme teklif etme , evlenme teklifi etme yontemleri , evlenme teklifi yolları , evlilik teklifi etme yöntemleri , evlenme teklifi etme yolları , evlilik teklif etme yöntemleri , evlenme teklifi etme şekilleri konuları hakkında bilgi içermektedir.