20-12-2014 17:15:50
Ana Sayfa Kadın Güzellik Sarkık göğüsler nasıl dikleşir?

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Sarkık göğüsler nasıl dikleşir?
Sarkık göğüsler nasıl dikleşir?Sarkık göğüsler sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve yorgun gösterir. Eğer onlara sahipseniz iyi taşımalısınız! Sutyen seçiminden duruşunuza kadar birçok faktöre dikkat etmelisiniz.

Doğru sutyen kullanın
Çoğu kadın yanlış beden iç çamaşırı kullanır. Bu konuda uzman birine veya arkadaşınıza başvurarak bedeninize göre bir iç çamaşırı alın. Doğru beden bir sutyen ve askı, göğüslerinizin dik görünmesini sağlar.

Sutyenlerinizi kafes olarak düşünün
Her zaman sutyeninizin göğsünüzü tam kapladığından emin olun. Böylece üst tarafınız daha ince ve göğüsleriniz dik görünecek..

Eğer onlara sahipseniz, havanızı atın..
Göğüsleriniz olduğunu unutmayın. Eğer onları gizlemeye çalışırsanız, sonunda bel ağrısı sorunu yaşayabilirsiniz. Boynunuzu göğsünüze kadar açık bırakarak göğsünüz ileri şekilde yürüyün. Göğüslerinizin kaç beden olduğunun bir önemi yok, onları görülebilir şekilde dik durmalısınız.

Telli bir sutyen alın
Telli sutyen göğsünüzün yükünü azaltarak, dik ve yukarı doğru olmasını sağlar. Diğer sutyenlerden biraz daha maliyetli olsa da belinizi daha ince gösterir.

Silikonlu veya süngerli iç çamaşırlarını tercih edin
Sutyeni dolduracak kadar büyük göğüsleriniz yoksa, silikonlu veya süngerli sutyenleri tercih edin.

Boyundan bağlanan veya straplez tercih edin
Göğüs yapınız dar ve göğüsleriniz küçükse, boyundan bağlamalı veya straplez sutyen ile harika görünebilirsiniz. Köşeli kesimler vücudunuzun, omuzlarınızın daha hoş görünmesini sağlayabilir.

Derin göğüs dekolteli üst ile göğüslerinizi ayıran sutyen giyin
Derin V yakalı tişört veya gömleğinizle giyeceğiniz göğüslerinizin arasını açan bir sutyeniniz varsa oldukça çekici görünebilirsiniz.

Göğüsleriniz sutyenden taşmasın
Eğer doğru beden bir sutyen seçerseniz, göğüslerinizi yükseltir, belinizin yükünü azaltırsınız. Bu nedenle göğüslerinizin sutyeninizden taşmamasına özen gösterin..

Yıllarca aynı sutyeni giymeyin
Sutyenler sıkıdır ve dışarıda giyilir. Vücudunuz ve göğüslerinizin bedeni yılların etkisiyle değişebilir. Şimdi ve daha sonra her zaman kendinize yeni bir sutyen alın. Bu daha canlı görünmenizi sağlar.

Hatlarınızı belli eden, üzerinize oturan ceket giyin
Bol ceketler belinizi ve göğsünüzü kapatır. Bu sizin kare ve biçimsiz görünmenize neden olur. Sıkı bir ceket belinizi ve göğsünüzün hatlarını ortaya çıkarır.

Vatan
 

Bu Konuya 5 Yorum Yapılmış

 
+2 #1 göğüslerim çok büyükfatma 30-04-2012 15:06
nasıl küçülür
Alıntı
 
 
0 #2 Göğüs lerim büyükMelis seker 06-09-2014 22:19
Göğüs lerim cok sarkms bunun içn ne yapmam gerkyr
Alıntı
 
 
0 #3 melis şekerkaan 07-11-2014 15:42
bi görseydik yardımcı olabilirdik...face adresin var mı?
Alıntı
 
 
0 #4 melis şekerkaan 07-11-2014 15:43
Alıntılandı Melis seker:
Göğüs lerim cok sarkms bunun içn ne yapmam gerkyr

bi görseydik yardımcı olabilirdik...face adresin var mı?
Alıntı
 
 
-1 #5 fatmakaan 07-11-2014 15:44
Alıntılandı fatma:
nasıl küçülür

emdirmen gerek...
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Kadın - Güzellik kategorisinde bulunan Sarkık göğüsler nasıl dikleşir? başlıklı yazı sarkık göğüs nasıl toparlanır , sarkık göğüs , sarkik gogusler icin ne yapmali , sarkan göğüsler nasıl toparlanır , gögüslerim çok sarkık , sarkik gogusler , goguslerim sarkik ne yapmaliyim , göğüsler , gögüs dikleşmesi , sarkmis gögüsler icin , gögüslerim sarkık , göğüs nasil toparlanir , sarkık göğüsler için konuları hakkında bilgi içermektedir.