18-12-2014 21:39:33
Ana Sayfa Kültür/Sanat Filmler Niko: Yıldızlara Yolculuk - Niko & The Way To The Stars

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Niko: Yıldızlara Yolculuk - Niko & The Way To The Stars
Niko: Yıldızlara Yolculuk - Niko & The Way To The StarsSevimli ren geyiği Niko, Noel Baba'nın uçan geyiklerinden biri olduğunu öğrendiği babasını bulmak üzere yola koyulur. En büyük hayali babası gibi uçmak olan Niko, kötü kurtlara yakalanmamak için sincap Julius ve Wilma'yla maceradan maceraya koşar...

İskandinav ülkelerinin “Buz Devri” olarak adlandırılan “Niko: Yıldızlara Yolculuk”ta sevimli bir ren geyiği olan Niko babasının Noel Baba'nın uçan geyiklerinden biri olduğunu öğrenir ve babasını bulmak üzere yola koyulur. En büyük hayali babası gibi uçmak olan Niko, Noel Baba ve uçan geyiklerini bulmak üzere çıktığı yolda, kötü kurtlara yakalanmamak için sincap Julius ve Wilma ile maceradan maceraya koşar. Arkadaşlarıyla atıldığı maceranın sonunda acaba Niko da babası gibi göklerde uçabilecek midir?

Yönetmen: Michael Hegner, Kari Juusonen
Oyuncular: Seslendirenler: Olli Jantunen, Vuokko Hovatta, Vesa Vierikko, Jussi Lampi
Senaryo: Marteinn Thorisson, Hannu Tuomainen
Tür: Animasyon, Komedi, Macera
Dil: Türkçe
İnternet Sitesi: www.nikomovie.com/
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Kültür/Sanat - Filmler kategorisinde bulunan Niko: Yıldızlara Yolculuk - Niko & The Way To The Stars başlıklı yazı niko yıldızlara yolculuk vikipedi , niko yıldızlara yolculuk , yıldızlara yolculuk hakkında konusma yazısı konuları hakkında bilgi içermektedir.

 

En Son Yorumlananlar