21-09-2014 10:05:20
Ana Sayfa Sağlık Güncel Kürtajla alındıktan sonra çöpe atılan bebekler yaşıyormuş

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Kürtajla alındıktan sonra çöpe atılan bebekler yaşıyormuş

Kürtajla alındıktan sonra çöpe atılan bebekler yaşıyormuş

Susurluk’taki kürtaj skandalıyla ilgili tüyler ürperten gerçekler ortaya çıkarıldı. Jandarmanın yaptığı araştırmada, bebeklerin gömüldüklerinde bile hala yaşadıkları belirlendi.

Bursa’A ve Balıkesir’de muayenehanesi olan, Balıkesir’deki özel bir hastanede yönetim kurulu başkanlığı da yapan Dr. İ.E. ve sekreter E.Ü.U. hakkında 21 ile 85 yıl arasında hapis cezası istemiyle dava açıldı. Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı geçen yıl Eylül ayında ihbarlar sonrası kentteki 3 özel hastaneyi incelemeye aldı. Şubat 2011’de ‘Neşter’ operasyonunu düzenleyen jandarma, bazı hastalara yapılmış gibi gösterip sigortadan para aldıkları ve devleti zarara uğrattıkları saptanan 11 kişiyi gözaltına aldı. Yasal süresi olan 10 haftayı geçmiş bebekleri kürtajla aldığı belirlenen İ.E. ve sekreteri E.Ü.U., doktorun ortağı A.A. ve hastane müdürü tutuklandı.     Kayıp bebeklerin peşine düşen ekipler, anne adayları Tuğba Y. ve Sultan K.’nın ifadelerine başvurdu.     4-5 aylık bebeklerin ilaçla anne karnında öldürüldüğü, kürtajla alındığı belirlendi. Nisan ayında, anne karnında ölen 2 bebeğin  mezarları açıldı. Bebeklerin pizza kutusu ve bebek bezine sarılarak gömüldükleri ortaya çıktı. Kürtajla alınan bebeklerin çöpe atıldıklarında bile hala yaşadıkları belirlendi. Jandarma ekipleri konuyla ilgili bin 30 kişiyi dinledi. Davanın ilk duruşması 10 Ekim 2011 tarihinde Balıkesir Ağır ceza Mahkemesi’nde görülecek. 8İHA

 

Kaynak External link

 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Haberler - Güncel kategorisinde bulunan Kürtajla alındıktan sonra çöpe atılan bebekler yaşıyormuş başlıklı yazı kürtajla alınan bebekler ne yapılıyor , kürtaj yapılan bebekler nereye atılıyor , kürtajla alinan bebekler , çöpe atılan bebek , kürtajla alinan bebek ne yapiliyor , kürtajla alınan bebekleri ne yapıyorlar , cope atilan bebekler , alınan bebekler , kürtaj sonrası alınan bebek ne yapılıyor , çöpe atılan ceninler , kürtaj yapılan bebekleri ne yapıyorlar , kürtajla alınan bebekler nereye atılıyor , kürtaj edilen bebek nereye atılıyor konuları hakkında bilgi içermektedir.