23-12-2014 02:14:50
Ana Sayfa Sözlük Atasözleri Güneş girmeyen eve doktor girer

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Güneş girmeyen eve doktor girer
Güneşin insan sağlığı açısından önemi tartışma götürmez. Güneşin girmediği yerlerde mikropların daha çabuk çoğaldığı, güneş yüzü görmeyen insanların da daha çabuk soluklaştığı bilinen gerçeklerdendir. Güneş birçok hastalığa iyi gelirken, sağlığın da baş koruyuculuğunu yapar. Görülüyor ki güneşli evde hastalık olmaz.
 

Bu Konuya 4 Yorum Yapılmış

 
-3 #1 zzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzz zzzghgcgg 12-02-2014 15:44
Güneşin insan sağlığı açısından önemi tartışma götürmez. Güneşin girmediği yerlerde mikropların daha çabuk çoğaldığı, güneş yüzü görmeyen insanların da daha çabuk soluklaştığı bilinen gerçeklerdendir . Güneş birçok hastalığa iyi gelirken, sağlığın da baş koruyuculuğunu yapar. Görülüyor ki güneşli evde hastalık olmaz.
Alıntı
 
 
-1 #2 GÜNEŞLUTFULLAH KAYABAŞ 19-02-2014 17:37
güneşin insan sağlığı açısından önemi tartışma götürmez.güneşin girmediği yerlerde mikropların daha çabuk çoğaldığı söylenir.
Alıntı
 
 
-4 #3 güneşayşe 22-02-2014 13:13
güneşin insan sağlığı açısından önemi tartışma götürmez.güneşin girmediği yerlerde mikropların daha çabuk çoğaldığı söylenir
Alıntı
 
 
0 #4 rihbeşorana 21-11-2014 16:27
bence haklısınız
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Sözlük - Atasözleri kategorisinde bulunan Güneş girmeyen eve doktor girer başlıklı yazı güneş girmeyen eve doktor girer , güneş girmeyen eve doktor girer ile ilgili yazı , güneş girmeyen eve doktor girer ne demek , güneş girmeyen eve doktor girer kompozisyon , güneş girmeyen eve doktor girer kompozisyon ödev , gunes giren eve doktor girmez , günes girmeyen eve doktor girmez , güneş girmeyen eve doktor girer atasözü , güneş girmeyen eve doktor girer ile ilgili kompozisyon , güneş girmeyen eve , güneş girmeyen eve doktor girer ile ilgili hikaye , güneşin girmediği eve doktor girer , atasözü güneş girmeyen eve doktor girer konuları hakkında bilgi içermektedir.

 

En Son Yorumlananlar