18-12-2014 02:18:14
Ana Sayfa Sözlük Rüya Tabirleri Rüyada görülen sinek

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Rüyada görülen sinek
* Ağzı pis, miskin ve alçak bir kimseye, Sinek görmek, halka zarar veren kimseye, Yolculuğa çıkacak kimsenin üzerine sinek konması, bu yolculuktan vazgeçerse hakkında iyi olacağına, Mala sinek konması ona gelecek zarara, Sinek öldürmek sağlığa ve rahata, KKulağına sinek gittiğini görmek hayra ve berekete nail olmaya, Sineklerin bir yere toplanması, orada tekiz ve güzel bir rızkın meydana gelmesine; Kulağa kaçan türden küçük sinek görmek, devlet başkanına düşman olan bir kimseye; Sivrisinek kandökücü ve işkencesi düşmana yahut kişinin saygınlığına ve namusuna dair üzüntülü bir durumun meydana gelmesine delalet eder.

* Rüyada görülen sinek, çok sövmeye, zayıf, miskin ve alçak bir kimseye işarettir. Rüyada bir kimseye bir sinekten bir fayda dokunsa,o kimseye, mezkur insanlar tarafından bir fayda erişir. Sineği yediğini gören kimse, kötü bir rızka nail olur. Sineğin kanında olan şey, alçak bir kimseden maldır.Sineğin karnına girdiyini gören kimse, akılsız bir kavimle oturur-kalkar ve arkadaşlık yapar ve onlardan devamlı olmayan haram mala erişir.Sineğin büyüğü, halka zarar veren ve malı ifsat eden bir düşmandır.Baş uçunda bir sineğin uçtuğunu görse, o kimseyi herhangi bir hususla tehdit eden zayıf bir düşmana işarettir. Yolculuğa çıkmak isteyen kimsenin rüyada üzerine bir sineğin konuştugunu görmesi, yolunun kesileceğinden korkuldugundan dolayı yolculuğa çıkmasın ve bundan sakınsın.Kulagına bir sinek girdiğini gören kimse hayra ve berekete nail olur.Sinek öldürdügünü gören kimse, rahata ve vücut sağlıgına nail olur.Sineklerin evinde toplandıklarını gören kimsenin düşmanlanmn kendisinin kötü gördüğü bir şeyi işlemelerine işarettir. Misafir olan kimsenin basma sineğin konması, malının gitmesine işarettir. Sineği malından bir şey üzerinekondugunu görse, o kimsenin malının çalınmasına,hırsızların saldınsına uğramasından korkulur. Sinek, şiddetli bir düşman ve zayıf bir askerdir.Bazen de sineklerin toplanması, temiz ve güzel rızka işarettir. Bazen dekendisinde hastalık bulunan bir kimse için ilaca işarettir.Bazen de kara sineni görmek, kötü amele ve kötü görülüp zemmedilmeyi icabettiren bir işte bulunmaya işarettir.
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Sözlük - Rüya Tabirleri kategorisinde bulunan Rüyada görülen sinek başlıklı yazı rüyada görülen sinek , rüyada yaradan sinek , rüyada sarı sinek görmek , ruyada insanin sinege donusmesi , ruyda sarı sinek görmek , sarı sinek görmek , rüyad sarı sinek , rüyada görülenj sinek , rüyada kara ve sarı sinek görmek , rüyada görülen sinekler , rüyada sari si̇nekleri̇ṅn , sarı sinek , rüyada görülen ince sinek konuları hakkında bilgi içermektedir.

 

En Son Yorumlananlar