21-12-2014 18:41:50
Ana Sayfa Sözlük Rüya Tabirleri Rüyada kalça görmek

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Rüyada kalça görmek
Kadın kalçası, o kadının dünyalığına; Toplu kalça varlıklı, zayıf kalça yoksul kadına, Erkeğin kalçasını görmek üzüntü ve keder, Kalçası üzerinde sürünmek acze ve çaresizliğe delalet eder.

Rüyada kalça, erkeğin hanımının malıyla tabir edilir. Eğer gördüğü kalça çok büyük ise, hanımının malının çok olduğuna işarettir. Kalçalarının büyük olduğunu gören kimse, hanımının malıyla yükselir ve onun malından kocasına bir hayır erişir. Bir kimse rüyada bir adamın kendisine kıçını açtığını görse, o adam o kimseyi faydalı ve yağlı yemeklerle besler, sonra ondan yüz çevirir. Bir kimse bir adamın kıçını görse, o kimse o adam yüzünden perişan bir hale düşer. Eğer kıçını gördüğü kimse tanımadığı birisi ise, o kimse asla hatırına gelmediği ve tahmin edemediği bir yerden perişanlığa uğrar.
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Sözlük - Rüya Tabirleri kategorisinde bulunan Rüyada kalça görmek başlıklı yazı rüyada kadın poposu görmek , rüyada kadın popusu görmek , rüyada popo görmek , rüyada popo , rüyada erkek popusu görmek , kadın kalcaları , rüyada kadın poposu , rüyada erkek poposu görmek , rüyada bayan poposu görmek , ruyada kadin gotu gormek , ruyada kadin kiçı görmek , rüyada popa görmek , rüyada kadın kalçası görmek konuları hakkında bilgi içermektedir.