18-12-2014 13:26:41
Ana Sayfa Sözlük Rüya Tabirleri Rüyada kaplumbağa görmek

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Rüyada kaplumbağa görmek
Süslenip püslenerek kendini erkeklere gösteren kadına; hakim ve savcıların başkanına, bilgin kimseye, Kötü ve pis yerlerde görülen kaplumbağa, cahil ve dünya ehli insanlar arasında kadir ve kıymeti bilinmeyen alime, Onun etini yemek male, menfaate ve ilmme delalet eder.

Rüyada kaplumbağa görmek, güzel koku sürünüp bezenen, boyve endamını erkeklere arzeden kadına işarettir. Bazı tabirciler kaplumbağa hakim ve savcıların reisine işarettir. Tabircilerden bazıları da Siim bir kimsedir, dediler. Rüyada kaplumbağanın etini yemek, mala veya Nebilerin (Peygamberlerin) ilimlerinden bir ilme işarettir.Bazı tabirciler de bir kimse kaplumbağa etini yese, hayır ihsan ve menfaal ve mala kavuşur, dediler. Rüyada kaplumbağa rastladığını veya ona malik olduğunu yahut evine soktuğunu gören kimse, eski ilimlere vakıf bir alimsebebiyle şüphe ve tehlikeden kurtulur. Kaplumbağanın bir yol üzerine atılmış olduğunu görse, orada ihtimanı veitinaya şayan bir ilim terk edilmiş olmasına işarettir. Bazı tabirciler ise rüyada görülen kaplumbağa, hileye, haber araştırmaya, gizlenmeye ve silah tamir etmeye işarettir, dediler.
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Sözlük - Rüya Tabirleri kategorisinde bulunan Rüyada kaplumbağa görmek başlıklı yazı rüyada kaplumbağa sevmek , rüyada sarı kaplumbağa görmek , ruyada kaplumbağa yemek , rüyada sari kaplumbağa , kaplumbağa sevmek , rüyada kaplumboga , rüyada kaplumba yemek , ruyada kaplumbag yemek , ruyada kaplunbag yemek , rüyada kablunbağa yemek , rüyada kaplumbağ görmek , sarı kaplumbağa görmek , sari kaplumbağa rüyada görmek konuları hakkında bilgi içermektedir.

 

En Son Yorumlananlar