22-12-2014 02:03:16
Ana Sayfa Sözlük Rüya Tabirleri Rüyada yaşlı kadın görmek

Sevgili TurkceBilgi.Org kullanıcısı, sizinle daha kaliteli zaman geçirek adına üyemiz olmanızı rica ederiz.

Rüyada yaşlı kadın görmek
* Rüyada yaşlı kadın görmek, acizliğe işarettir.Bazen yaşlı kadın, elden giden dünyalığa ve üzüntüye, bazen de ahirete işarettir. Yaşlı kadın görmek, şaraba da işarettir.Bazen rüyada yaşlı kadın görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmaya işarettir. Bazen de hile yapmaya, arkadan gıybet edip yüzüne karşı alay eden kimseye de işarettir. Hasta olan yaşlı kadını görmek, acizliğe, susamış yaşlı kadını görmek ise, kıtlığa işarettir. Rüyada yaşlı kadının çocuk olduğunu görse, kıtlık sona erer.Rüyada tanınmayan yaşlı kadın bir hastanın yanına gelse, o hastanın öleceğinden korkulur. Rüyada yaşlı bir kadının hamile olan bir kadının yanına gitmesi, sırf hayırdır.Yaşlı kadın görmek, ot bitirmez bir yere de işaret eder. Yaşlı bir kadını peçeli görmek, zorluk ve pişmanlığa işarettir. Bir kimse rüyada yüzü çirkin yaşlı kadın görecek olsa, bela ve harbe işarettir. Rüyada yaşlı bir kadına dönüştüğünü gören kimse, ağırbaşlı olur.Tanınmayan yaşlı bir kadın kıtlık bir seneye işarettir.Bir kimse rüyada gökten yeryüzüne bir yaşlı kadın indiğini ve halkın da buna taaccüp ettiğini görse, o kadın kıtlıkla tabir edilir.Rüyada çirkin görünüşlü yaşlı bir kadın görmek, harp ve kıtlığın sona ermesiyle müjdedir. Çok zayıf olan yaşlı bir kadın, kıtlık senedir. Rüyada yaşlı bir kadının kendi evine girdiğini gören kimseye, dünya yönelir. Yaşlı bir kadının kendi evinden çıktığını görse, dünya kendisinden yüz çevirir.Bir kimse rüyada yaşlı bir kadınla bir şeyler alıp verdiğini veya onunla uğraştığını görse, dünya ile ugraşmaya işarettir.Bir kadın rüyada kendisini kocamış görse, o kadının dünyada halinin iyi olduğuna işarettir.

* Bakınız; Kadın.
 

Bu Konuya 4 Yorum Yapılmış

 
+3 #1 rüyaesila 24-06-2013 07:19
rüyada eski komşumuz olan yaşlı birini gördüm kim yanına giderse hep dövüşüyordu ama o yaşlı kadın şimdi hayata değil
Alıntı
 
 
0 #2 #2ruya-sozan 05-01-2014 11:46
Ruyada dijarda yajli kadin denimle vedalajti ve yuzumu optu anlami nedir
Alıntı
 
 
0 #3 rüyayeter 19-06-2014 09:08
bn dun gece rüyamda komsumuz olan yaslı teyzeyle babamı gördüm beraber kapının önünde oturuyorlardı ve daha sonra babam bnı gördü ve bana kufur ettı arkamdan bağırdı bu ne anlama gelir .
Alıntı
 
 
0 #4 Ruyasign 25-08-2014 08:05
Ruyada bir kadin gordum. Cokta yawli deyildi. Guzel kadin idi. Bana dediki o erkegin sozune bak. Anlamadim. Kafami saga cevirdigimde bir erkek gordum. Mavi gozlu falan. Biraz gulumsuyordu. Amma ne soylediyini duyamadim. Gercekten bu ruyani cozen biri varmi?
Alıntı
 

Bu Konuya Yorum Yapabilirsiniz


Sözlük - Rüya Tabirleri kategorisinde bulunan Rüyada yaşlı kadın görmek başlıklı yazı rüyada yasli kadin görmek , rüyada yaşlı bir kadın görmek , yaşlı kadınlar , rüyada yasli teyze görmek , yuxuda yasli qadin gormek , ruyada yasli kadin , yaşlı kadın , ruyada yaslı gormek , ruyada yasli kadinlar gormek , rüyada yasli insanlar görmek , rüyada tanımadığın yaşlı bir kadın görmek , rüyada yaşlı , yasli kadin gormek ruyada konuları hakkında bilgi içermektedir.