Türkçe Bilgi , Ansiklopedi, Sözlük

SuperAntiSpyware


         SuperAntiSpyware
Lisas:
Freeware
Boyut:
26.66MB (27,958,888 bytes)
Dil:
Multiple languages
Üretici Şirket:
SUPERAntiSpyware- www.superantispyware.com
İndirilme Sayısı:
289
SON Güncellenme Tarihi:
19-10-2016 06:00:04
Kategori:
İşletim Sistemi:
Windows (All Versions)
Açıklama:

SUPERAntiSpyware Professional sörf Internet gibi yükleme veya yeniden yükleme potansiyel tehditler karşı koruma sağlamak için bizim son derece gelişmiş gerçek zamanlı koruma özellikleri. Bizim ilk şans önleme ve kayıt defteri koruma ile birlikte kullanıldığında, bilgisayarınızı bulaştırmak ve başlangıçta veya sistem kapatma sırasında sistem sızmak için girişimde tehditler binlerce korunmaktadır.

İleri hafiye ve kaldırma

  • Algılar ve Spyware, Adware, Malware, Truva atları, dialer, solucanlar, KeyLoggers, kaçırmak, parazitler, Rootkits, Rogue güvenlik ürünleri ve tehditler diğer birçok türde.
  • Işık üstünde sistem kaynak ve bilgisayarınızı birçok anti-spyware ürün gibi aşağı yavaş olmaz. Varolan casus veya anti-virüs çözümü ile çatışma olmaz!

Gerçek zamanlı koruma

  • Tehditler gerçek zamanlı engelleme! Zararlı yazılım yükleme veya yeniden yükleme önlemek!
  • İlk şans önleme, sistem başlatıldığında ve onlar bulaştırmak ve sistem sızmak için bir fırsat vermeden tehditleri ortadan kaldırmak için kapamak aşağı her zaman için 50'den fazla kritik noktaları sisteminizin inceliyor.
  • Hızlı, tam veya özel tarar günlük veya haftalık bilgisayarınızı zararlı yazılım ücretsiz olduğundan emin olmak için zamanlayın.

Görüşün Nedir?

Karakter Sayacı:
0