Türkçe Bilgi , Ansiklopedi, Sözlük

Internet Download Manager 6.17

Internet Download Manager 6.17
Lisas:
Shareware
Boyut:
4.94MB (5,179,992 bytes)
Dil:
Çoklu Dil
Üretici Şirket:
Tonec Inc.
İndirilme Sayısı:
1736
SON Güncellenme Tarihi:
02-12-2011 18:12:40
İşletim Sistemi:
Windows (All Versions)
Açıklama:

Internet Download Manager (IDM) download hız ilâ 5 kere, özgeçmiş ve zamanlama karşıdan yüklemeler tarafından artırmak için bir araçtır. Kapsamlı hata kurtarma ve sürdürme yeteneği kırık ya da kesintiye kere kayıp bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapatma veya beklenmeyen elektrik kesintileri nedeniyle yeniden başlatılır. Basit bir grafik kullanıcı arabirimi IDM kullanıcı dostu ve kolay hale getirir.

Internet Download Manager mantık hızlandırıcısı download bu özelliklerin akıllı dinamik dosya bölümleme ve senin downloads hızlandırmak için güvenli çok parçalı indirme teknoloji akıllı vardır.

Internet Download Manager, proxy sunucular, ftp ve http protokollerini, güvenlik duvarları, yönlendirmeleri, tanımlama, yetkilendirme, MP3 ses ve mpeg video içerik işleme destekler. IDM sorunsuz Microsoft Internet Explorer, Netscape, msn Explorer, aol, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant kaş, Myıe2 ve diğer tüm popüler tarayıcılarda siteleri otomatik olarak işlemek için entegre.

Görüşün Nedir?

Karakter Sayacı:
0