Türkçe Bilgi , Ansiklopedi, Sözlük

SAMSUNG Kies 2.6.0

SAMSUNG Kies 2.6.0
Lisas:
Freeware Free
Boyut:
65.78MB
Dil:
İngilizce
Üretici Şirket:
Samsung Electronics Co., Ltd
İndirilme Sayısı:
22311
SON Güncellenme Tarihi:
29-03-2012 03:03:33
İşletim Sistemi:
Windows 7/Vista/XP
Açıklama:

Kies Air, Samsung akıllı telefonların bilgisayara kablosuz bir şekilde bağlanmasını ve veri aktarımını sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Samsung Kies,  Apple kullanıcılarını anlayacağı şekilde söylersek iTunes'in üstlendiği görevlerin tamamını samsung Android telefonlar için gerçekleştiriyor

Kies Air isimli uygulama sayesinde telefonunuzu kablosuz bir şekilde bilgisayara bağlayıp, fotoğrafları, videoları, rehberi, mesajları vs. bilgisayarınız aktarabilirsiniz.Aynı zamanda bilgisayarınızdan da telefonunuza aktarabilirsiniz.

4 Yorum - Senin Görüşün Nedir?

 1. #1 kies
  -
  yahya
  -
  29-04-2013 11:20:28 +1

  Samsung Kies bilgisayarınızı telefonunuza bağlayarak veri eşitlemenizi ve yeni uygulamalar aramanızı kolaylaştırır. Samsung Kies’i kullanarak, hangi ağda olursanız olun, uygulamaları bilgisayarınızda tam ekran boyutunda görüntüleyebilirsiniz. Bir Samsung Apps üyesi olarak veya cep telefonunuzu kaydederek servisleri de kişiselleştirebilirsiniz.

  [b]Samsung Kies ile neler yapabilirsiniz[/b]:

  * Kablolar olmadan cep telefonunuzu bağlayın Wi-Fi yoluyla Kies’e cep telefonunuzu bağlayın ve içeriği senkronize edin. Wi-Fi yoluyla Kies ile belirgin şekilde kullanışlı bir biçimde Kies’in keyfini çıkarırsınız. * Yalnızca desteklenen modeller için mevcuttur ve bazı işlevler Wi-Fi bağlantısı sırasında sınırlıdır.

  * Cep telefonunuzu güncel tutun Bağlandığında, Kies yeni bellenim sürümünü otomatik olarak bildirir. En son sürüm bellenim kullanarak cep telefonunuzu iyileştirin.

  * Kişileri Outlook, Google veya Yahoo ile senkronize edin Kies’de kişi ekleyin veya kişileri düzenleyin. Ayrıca kişileri Outlook, Google veya Yahoo ile senkronize edin.


  * Cep telefonu ile müzik yaşantınızı zenginleştirin Kendi favori müzik çal listenizi oluşturun ve cep telefonunuz ile senkronize edin. Dinlemek istediğiniz tüm müzikler nerede olursanız olun sizi eğlendirecektir.


  * Cep telefonunuzdan fotoğraf ve video çekmeye ve PC’ye aktarmaya devam edin Çektiğiniz değerli fotoğraflarını ve videolarını güvenle saklayın ve Kies’de mutlu anlar geçirin

 2. #2 Ben bu uygulamayı bir
  -
  Nazım
  -
  22-06-2013 21:51:49 +1

  türlü indirip kuramadım.Bir yerden bulup indirdim ama bu sefer de telefon çalışmadı,çalıştıramadım...

 3. #3 LÜTFEN YARDIM
  -
  ACİL
  -
  24-05-2014 22:53:04 0

  S/N ne demek oluyor

 4. #4 yanlış kullanıcı adı veya şifre istiyor telefonum
  -
  salih
  -
  08-12-2014 22:34:30 0

  telefonuma şifre atmıştım cocoklar oynamış şimdiacamıyorum.yanlış kullanıcı adı veya şifre istiyor telefonum neyapmalıyım

Görüşün Nedir?

Karakter Sayacı:
0