Türkçe Bilgi , Ansiklopedi, Sözlük

Adobe Flash Player 13.0.0.154 Beta

Adobe Flash Player 13.0.0.154 Beta
Lisas:
Freeware Free
Boyut:
N/A
Dil:
İngilizce
Üretici Şirket:
Adobe Systems
İndirilme Sayısı:
19307
SON Güncellenme Tarihi:
06-03-2012 02:03:31
Kategori:
İşletim Sistemi:
Windows 7/Vista/2003/XP/2008
Açıklama:
bs: Flash Player Adobe Flash Player tarayıcılar ve işletim sistemleri arasında etkileyici uygulamalar, içerik ve video şartsız görüntülenmesini sağlayan bir çapraz platform, tarayıcı tabanlı uygulama Çalışma Zamanı editörüdür. Bu Internet kullanıcıları üzerinde % 99 atılım Web deneyimleri sunar. Üst 3B efektler NewCreate daha kolay, yapılı-içinde çekmek için 3d efektleri kullanarak arabirimler ilgi çekici özellikleri. 2d tasarlama ve kolaylıkla dönüştürme ve 3d animasyon 3d ana olmadan hızla çalışmaya başlayın. Cinematic, hızla deneyimleri için özel filtreler ve efektler NewCreate yüksek performanslı, gerçek zamanlı efektler kullanıcılar meşgul. Yeni Adobe Pixel Bender ™, ardında birçok filtreler ve efektler Adobe After Effects ® yazılımında aynı teknoloji ile bu dinamik ve etkileşimli efektler hem After Effects CS4 ve Flash Player 10 ile canlı üretiminde kullanılabilir. Gelişmiş metin NewTake avantaj 25 yıldan fazla bir süre tipografi Adobe uzmanlık bina web, baskı kalitesinde yayınlama getiren yeni, esnek metin altyapısı desteği. Medya ölçümü (yalnızca masaüstü yeni) ölçü video daha kolay. Medya ölçümü için Adobe ® Flash ® video içeriklerini nasıl dağıtılır ve raporlama hangi hedef kitleye ulaşmak olduğunu ve ne kadar video oynanır toplanan şirketler gerçek zamanlı olarak almak için sağlar. Akustik yankı iptali (yeni gelen yalnızca masaüstü) oluşturma gerçek zamanlı çevrimiçi işbirliği ile yüksek kaliteli ses, telefon gibi oyun sesli Chat, deneyimleri ve grup konferans uygulamaları Masaüstü PC'ler. geliştiriciler için akustik yankı iptali, gürültü bastırılması, ses aktivitesi algılama ve otomatik tazminat çeşitli mikrofon giriş düzeyleri için yararlanabilirsiniz. Basitleştirilmiş yerel depolama yönetimi (yalnızca masaüstü yeni) kullanıcı gizliliğini yerel depolama biriminden tarayıcı ayarları arayüzü temizlemek için basit bir yol üzerinde daha fazla denetim elde — benzer nasıl kullanıcılar bugün kendi tarayıcı çerezlerini temizleyin. Yerel ayarları

3 Yorum - Senin Görüşün Nedir?

 1. #1 flash player nedir?
  -
  trichnosis
  -
  30-09-2013 00:04:16 0

  Tarayıcı tabanlı bir uygulama olan Adobe Flash Player, bu platformda hazırlanmış video ve animasyon içeriklerini çalıştırır. Zengin bir web deneyimi için bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken bir uygulamadır.

  Adobe Flash Player ile internet tarayıcınızda flash eklentisine sahip olabilecek ve bu sayede web tabanlı animasyonları, oyunları veya flash desteği gerektiren tüm uygulamaları çalıştırabileceksiniz.


  [b]Adobe Flash Player 11 Sürüm Güncellemeleri[/b]

  Windows, Linux, Mac OS için 64-bit desteği.
  Geliştirilmiş 2D ve 3D grafik çevirici.
  Stage 3D ile Flash Player 10'a nazaran 1000 kat artan çevirme kapasitesi (render) sayesinde yüksek çözünürlüklü akıcı animasyonları izleme.
  Web tarayıcınızda ve uygulamalarda konsol kalitesinde oyun tecrübesi.
  Stage 3D ile Android, Apple iOS ve BlackBerry Tablet OS desteği.
  Mobil için içerik koruma desteği.
  Kameralar için H.264/AVC encoder özelliği. (Özellikle canlı yayınlar için.)

 2. #2 facebookden okye gırmek ıcın
  -
  mustafa
  -
  12-12-2013 18:48:02 +1

  okye gırmek ıcın

 3. #3 forge of empires
  -
  seegirl
  -
  19-01-2014 17:13:40 0

  Forge of empirese grmek icin 11.5 veya daha yukksek surum gerek nereden indirebilirim acaba

Görüşün Nedir?

Karakter Sayacı:
0