Türkçe Bilgi , Ansiklopedi, Sözlük

Aldatmanın 30 belirtisi

Aldatmanın 30 belirtisi1- Partneriniz, taleplerinize eskisinden daha mı duyarlı? Bu, suçluluk duygusunu bastırmaya çalışmasından kaynaklanabilir. Aşırı ilgi, başka bir ilişkinin yeni başladığının göstergesi niteliğindedir.

2- Partneriniz size sık sık hediyeler almaya başlayabilir. Ayrıca sizin ondaki bu değişikliği aldatmaya yormamanız ve kendinizi daha iyi hissetmeniz için de ekstra çaba sarf eder.

3- Normalde alışkanlıklarını değiştirmekten hiç de hoşlanmayan erkek arkadaşınız, birden farklı hobiler edinmeye başladıysa, siz de şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

4- Partneriniz olur olmaz nedenlerle kavga çıkarmaya başlayabilir. Çünkü aldatan erkeklerin yüzde 90'ının duygusal karışıklık yaşadığı ve tepkilerine hakim olamadığı gözlenmiştir. Bu durum sizin ondan uzaklaşmanıza, hatta aldatılma konusu hiç açılmadan ayrılmanıza neden olabilir.

5- Bazı çiftler, "Bir gün ilişkimiz biterse" gibi konuları konuşmaya bayılırlar. Eğer partneriniz bu konulardan konuşmaya başladıysa, büyük olasılıkla ayrılık sonrasında ne gibi tepkiler vereceğinizi ölçüyordur. Eğer çok basit bir cevapla geçiştirdiyseniz, olası bir aldatmada kapı dışarı edileceğinizi unutmayın.

6- Partneriniz sürekli depresif görünüyor olabilir. Özellikle bunu siz yakınlarındayken yapar, ancak siz ortalarda yokken arkadaşlarıyla gezip eğlenir. Bu, uzun dönemde ilişkinizi baltalayacağından ayrılmanız ya da aldatılmanız kaçınılmazdır.

7- İlişkinizde konuşmalar ve aktiviteler azaldığında, ilginizi yitirmişsiniz demektir. İlk yapmanız gereken, birbirinizle iletişim kurmaya çalışmaktır. Durumu düzeltemiyorsanız ayrılma yoluna gitmeniz, aldatılmanızdan kat be kat iyidir.

8- Müzik alışkanlıklarını değiştiren partnerinizin tavırlarını takip edin. "Nefret ederim" dediği müzikleri dinlemeye başladıysa, büyük olasılıkla yeni bir ilişki kapıdadır. Çünkü elde etmeye çalıştığı insan bu tür müziğin yakın takipçisidir.

9- Partneriniz birden kendini beğenmeye başladı. Bu yeni bir ilişkiye başladığını değil, sizin ona yetmediğinizi gösterir! Kendini aşırı beğenen ve sizi aşağılamaya başlayan partneriniz, isteklerini karşılayacak kişiyi bulduğunda hemen ortadan kaybolacaktır!

10- Partneriniz sizi ya da ilişkinizi başkalarıyla karşılaştırmaya başladıysa, durum kötüye gidiyor demektir. Bu durum onunla daha çok ilgilenmenizi gerektirir. Bunu hissettiremiyorsanız, şu an sizi aldatıyor bile olabilir. Unutmayın ki gözü sizden başkasını görmeyen bir insan kıyaslama yapmaz!

11- Partneriniz kendiyle başkalarını kıyaslayıp "Hangimiz daha güzeliz/yakışıklıyız", "Hangimiz daha çekiciyiz" gibi sorular sorarsa, sizden sıkılmaya başlamış ve tüm ilgisini yitirmiş demektir.

12- Partneriniz her türlü yorumunuzda hemen savunmaya geçebilir. Bunu acımasızca ve size zarar vererek de yapabilir.

13- Partneriniz size ilgi göstermemeye başlamış olabilir. Tabii eve geç gelmeler, evdeki gizli kuralları ihlal ve (varsa) çocukları ihmal etmeler de bunun en büyük göstergeleridir.

14- Partneriniz uyurken sık sık kabus görüyor, uykusuz kalıyor ya da eskisi gibi yanınızda yatmıyor.

15- Partneriniz görünüşünüzle ilgili iyi yorumlar yapmayı bırakır.

16- Tek taraflı "Seni seviyorum"lar başlar ya da bu cümle tedavülden kalkar.

17- Partnerinizin kendisine bir iyilik ya da sürpriz yaptığınızda suçluluk duyması, size olan ilgisini kaybettiğini ama sizin ona ilginize de dayanamadığını gösterir.

18- Partnerinizin sizi aldattığına adınız kadar eminsiniz, ama kanıt bulamıyorsunuz. Kanıtları yok ediyorsa geri dönülmez bir yoldadır ve sizi de kaybetmek istemiyordur.

19- Partneriniz aniden arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirmeye başladı.

20- Partneriniz, ilişkinizin geleceği hakkında konuşmamaya yemin etmiş gibi... Demek ki ya gelecek planı yapmıyor ya da sizin de içinde olduğunuz bir gelecek planına sıcak bakmıyor.

21- Size şefkatli davranmayı bıraktı.

22- Partneriniz sizinle ilişki kurmaktansa kitap okumaya ve televizyon izlemeye kendini verdi.

23- Partneriniz sizinle cinsel ilişki kuramamasının nedeni olarak arkadaşları ile problemlerini, komşularıyla sorunlarını, derslerini, iş yerindeki çalışma arkadaşlarını öne sürüyorsa, arkanıza bakmadan kaçın. Zaten öncelik hiç sizde olmamış!

24- B> Partneriniz zamanlı zamansız sizi kıracak sözler etmeye, sadece ona komik gelen şakalar yapmaya başladı...

25- Aranıza duygusal mesafe koyan partneriniz, durumu siz sorguladıkça kendinin de özel hayatı olduğunu ve buna saygı göstermeniz gerektiğini söylüyor. Sizi aldatması kaçınılmaz olduğu gibi, manasız bir kavga sonrası ayrılmanız da olasıdır.

26- Partneriniz rüyasında başka kadın/erkek isimleri sayıklıyor...

27- Sabah kalktığında partneriniz huzursuz oluyor, etrafa manasızca bakıyor ve bir süre konuşmuyorsa, bilin ki hangi odada uyandığını anlamaya çalışıyordur! Ne de olsa bu annesinin, sizin ya da diğerinin odası olabilir. Tek derdi pot kırmamak için nerede olduğunu iyice anlamaktır.

28- Partnerinizin aşırı sert tavırları, arkadaşlarınızın bile dikkatini çekiyor ve sık sık "Sorun nedir" diye soruyorlar. Onların tepkilerini yabana atmayın. Yakın arkadaşlar ve aile üyeleri, ilişkinize sizden daha objektif yaklaşabilirler.

29- Sizin sürekli tekrarladığınız soruları, son dönemde yanlış anlamaya ve "Beni kontrol mü ediyorsun" diye tepki göstermeye başladı...

30- Partneriniz kapıları kapatmaya başladıysa, siz de kara kara düşünmeye başlayabilirsiniz. Aralarında cinsel çekim olan ve ortak yaşam alanlarını paylaşan insanlar, ilişkilerinde kapalı kapı kullanmazlar. Kapı semboldür ve yüzünüze kapanması da partnerinizin sınırlarından çıkmanız gerektiğine işarettir.

Facebook Google +1 Tweet

236 Yorum - Senin Görüşün Nedir?

 1. #1 melek
  -
  08-02-2010 22:24:29 +14

  Yaa ben de aldatıldığımı düşünüyorum fakat anlamadığım bir konu benimle cinsel ilişkiye girebilmek için de elinden geleni yapıyor ama gün bitimine doğru suratı asılıyor, tartışmalar başlıyor ve yukarıda okuduğum bir maddede de yazdığı gibi benim hiç hoşuma gitmeyen fakat kendisinin katılarak güldüğü şakalar yapıyor... acaba aldatıyor mu??

 2. #2 LeqendStyLe
  -
  31-08-2011 10:55:48 +23

  aynı durum ben de de var.ayrıca ben kanıt da buldum kızla konuştum bana çıkma teklifi ettii dedi kız korktu bir daha açmadı telefonlarımı.Sevgilimse yeminler ediyor arkadaşı için yapmış da kızdan intikam almak içinmiş bensiz yapamazmış falan filan inanmadım bittiğini söyledim.

 3. #3 yaralı
  -
  16-09-2011 22:04:30 +7

  aşkım dedigini duydum telefonla konuşmalarını kaydettim yine inkar ediyor

 4. #4 nisan
  -
  28-11-2011 15:15:55 +8

  eşini sevgilisini kaybetmek istemeyen erkek arkadaşım için deyip yaptığı hatalarının altından kalkmak istiyor birçoğuda bunu iyi beceriyor öyle erkekler var ki yatakta bassan gözün bozulmuş diyecek kadınlar sürekli duyguları ile müdahale ediyorlar doğru biliyorlar fakat uygülamaktan acizler . erkekler bu fıtrat mı diyelim kişilik mi diyelim bilemiyorum

 5. #5 deniz
  -
  12-12-2011 16:24:35 +14

  Sevgilime bir yerlere gidelim giyorum fakat o surekli sevismek istiyor sevisme bittikten sonrada hemen beni eve getiriyor acaba aldatiyor mu ? 1.5 sene oldu cikali ve beni 4 5 kere aldatti bu sefer yok kimse diyor ama inanmyorum

 6. #6 atom karınca
  -
  02-01-2012 23:47:55 +12

  bence bu aldatmayı genellememek lazım.bence her erkek aldatmaz.

 7. #7 göknur kaya
  -
  11-02-2012 10:38:13 +15

  bende aldatıldım şimdi-sıra ben de ben aldatıyorum ALLAH düşmanımın başına bile vermesin

 8. #8 göknur kaya
  -
  11-02-2012 11:09:23 +8

  Ben evliyim daha 19 yaşındayım sabah ezanı okunmadan önce yakaladım mesajları sabaha kadar uyuyamadım bu yorumu yazarken de içim kan ağlıyor eşimi dilim sevmiyor diyor ama gönlüm çok seviyor

 9. #9 aslı can
  -
  12-02-2012 23:16:00 +15

  aldatılan kadınlar,kiminle aldatıldıklarını tespit ederlerse ismini burada deşifre etsinler ki rezil olsun adiler

 10. #10 elif
  -
  12-02-2012 23:31:06 +14

  bende aldatıldım ve şuan bitti desede inanamıyorum sürekli yanımda olmaya çalışıyo yukarıda yazan maddelerin çoğunu yaptı 8 ay bana boynuz taktı şimdide kör pişmanım bitti senden başkası yok diyor bilmiyorum kafam karışık kimsenin bunu yapmaya hakkı yok allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun dostcakalın arkadaşlar

 11. #11 11meltem21-02-2012
  -
  21-02-2012 14:08:41 +7

  aynen bende yakaladım eşimle okadının resimlerini fakat inkar ediyor hala ve boşonmak istiyorum ama beni bırakmıyor ben artık onu sevmiyorum diyorum ama boşanmayı kabul edmiyorne yapcambilmiyorum allah herkese sabır versin bukonuda

 12. #12 sibel
  -
  24-02-2012 09:48:13 +9

  ben 18 yaşındayım 4 yıl süren bir ilişki yaşadım ta ki 6 ay çıktığı kız beni arayana kadar her şey yalan

 13. #13 mücadeleci tuba
  -
  14-03-2012 12:09:22 +19

  ben 16 yıldır aldatıldığımı daha yeni öğrendim .çok safmışsın demeyin şüphe hep vardı zaten.eşim beni viagra ile aldattı.bizim için dediği prezervatif ler değiştiğinde anladım şüphemin yersiz olmadığını.şüphe herzaman olsa bile erken boşalma sorunu var bunu göze alamaz diye düşünmüştüm.o kullandığı ilaçları benim üzerimde denedi bununda farkındayım.daha sonrada başkasında .boşanmak istemiyor bunu da konuşacağımdan korktuğu için istemiyor sanırım.üstelik biz 7 yıl büyük bir aşk yaşamıştık.artık inanmıyorum buna.çünkü o sadece cinsel sorununu kapatmak için evlendi benimle.merak ediyorsanız söyleyeyim,ben şuan üniversiteyi bitirip kpss yi kazanıp öyle boşanmayı düşünüyorum.çünkü 16.15 yaşlarında çocuklarımız var.ayaklarımın üzerinde durabilmeliyim

 14. #14 şüpheci
  -
  çağla
  -
  11-04-2012 17:52:05 +22

  bende evleneli 1.5 sene oldu. eskisi gibi ilgili değil benimle sürekli pc oynuyor tv izliyor yada arkadaşlarıyla dışarı çıkıyor.hep bnm kalbimi kıracak şakalar yapıyo şiddet bile uyguluyo seven insan yaparmı arkadaşlar? bide doğum yaptım kiloda aldım eskisi gibi kendime bakamıyorum acaba ilgisinimi çekmiyorum.sürekli tersliyo beni. ben sık sık tlfonunu karıştırıyorum ama şimdiye kdr bişeyine şaht olmadım şüphelendiğimi söylüyorum eşime oda bana şerefsizmiyim ben inanmıyosan inanma die kestiriyo sana açıklama yapmak yada seni inandırmak zorunda değilim dio sizce durum ne arkadaşlar bana bi yol gösterin? bide kavga ettiğimizde ayrı ytıo

 15. #15 bebegim icin
  -
  ingi
  -
  23-04-2012 01:19:03 +40

  bende 2 yilik evliyim 4 yil konustuk asikti bana artik oyle deyil konustugumda hic bir tepki vermiyor benlen yapacaklarimizi konusmuyor hic bir dedigimi umursaiyor hic bir soruma cev vermiyor beni hep tersliyor bana anlamiyon diyor siddet uguluyor disarda bile beni birakip gitigi oldu yada kolumdan surukledigi oldu esi tanidigim askim artik karsimda benden oc olmak isteyen biri evlendigimizin 2 gecesi hersey basladi beni tum gucuylen dovdu ondan sonra devami halan geliyor katlanmak zorundayim kimseye birsey anlatamiyorum 3 aylk bebegim kizim var kendime bir guvenli yer bulana kadar katlanmaz zorundayim bebegim icin herseye raziyim allah kimsenin basina vermesin boyle seyler yatagimda toplasan 2 ay rahat uyuyamadim cok uzgunum icime ata ata .....................

 16. #16 alayına
  -
  tuba
  -
  10-05-2012 09:26:17 +15

  arkadaşlar sabırlı olun onu hareketlerini izleyin .bunların alayını taksim meydanda yakmaklazım ben onyıl aldatıldım hemde 3-4 kadınla .mikrop bunlar mikrop .oglum ve kızım var.

 17. #17 damla
  -
  süpheli kiz
  -
  22-05-2012 15:46:25 +5

  arkadaslar bana lütfen yardimci olun .. ben 10 aydir erkek arkadasim ile birlikteyim. 5 - 6 ay öncesi kadar bana cok iyi davraniyordu ama bu siralar cok problemimiz oldu ev sorunlari is sorunlari biraz parasizlik ve arabanin bozulmasi gibi bende 4 5 aydir aldatilma korkusu var herhafta telefonuna bakiyorum belki baska bir sms ile yakalarim diye ama benim düsüncem mesajlari siliyordur bu aralar biraktim kendi haline belki 2 3 hafta bakmam birden bakarsam yakalarim diye düsündüm simdi o zamani bekliyorum hergün 9 12 saat calisiyor bazen eve gelince cok asabi sinirli agrasif oluyor bazen ise cok neseli oluyor kendisine sordugumda neyin var is yerinde arkadaslariyla tartistigini söylüyor ama is yerindeki arkadaslari bizim eve gelince onlarla cok ilgileniyor cok glüyor gün icindeki agrasifligi 2 saniyede yok oluyor

 18. #18 selamlar
  -
  yağmur
  -
  25-05-2012 16:18:36 +12

  peygamberimiz(s.a.v)min buyurduğu gibi...bizi aldatan bizden değildir...tabi bu konuyla ilgili değil genel anlamda sölüyorum..aldatan zaten kendini kandırmış olur..bi insan da Allah korkusu olucak;eğer yoksa vicdan da yoktur ve herşeyi yapmaya meyilli demektir..her zaman mesafeli oluncak bence...bu eş olur anne olur arkadaş olur v.s çünkü çok samimiyetliğin sonun da bi acı vardır...önemli olan yerinde konuşmak ve davranmak..Allahım herkesin yar ve yardımcısı olsun inş.kimseye dermansız dert vermesin inş..ALDATAN VE ALDATILAN OLMAMAK ÜMİDİYLE...FİEMANİLLAH..(AEO)

 19. #19 aldatiliyormuyum
  -
  hasret
  -
  25-06-2012 07:42:35 +13

  ben 5 yillik evliyim esim benden ayri yatiyor ama cinsel hayatimizda bir sorun yok. ama icimde hep bir suphe var esim bana surekli beni sevdigini soyluyor.

 20. #20 Aldatılma
  -
  Dilara
  -
  30-06-2012 09:07:25 +14

  Beni sevgilim benim kendi kuzenim le aldattı yatak da yakaladım

 21. #21 seven aldatmaz
  -
  kazbek deniz
  -
  01-07-2012 00:28:17 +2

  hormonlar, genler , güdüler vs vs hepsi bahane kılıf uydurma çabaları bunlar erkek yada kadın farketmez egerki seviyorsa asla aldatmaz aklından bıle gecırmez , birdefa affedersen devamı gelecektir, hayat sandıgınız kadar uzun değil..

 22. #22 tercubeli kisi
  -
  herkese cevap
  -
  01-07-2012 00:38:14 +6

  once meleke cevap? TAM TERSINE SIZIN ONU ALDATIGINI SANIYOR ONDAN SIZE SAVUK DAVRANIYOR SIZ UNA BIRSEYLER SEZDIRMISSINIZ ARTIK DUZELMEZ SONU AYRILIK
  YARALIYA CEVAP? KORKMA KURU KURU BIRSEY OLMAZ TELEFUNDA HAMILE KALMAZ
  DENIZE CEVAP? EGER GUZLERINI KAPATARAK SEVISIYORSA BILKI ALDATIYORDA OLUR OLMIYEBILIR SAKINCALI DURUM DIKAT ET
  GUKNUR KAYA ? BIRAVO DEVAM ETIN DIBIBULUNMAZ
  ASLI CAN ?BAK KENDINI SOYLIYON AFERIM KOLAY GELSIN
  ELIF CIM NE EKERSEN ONU BICERSIN

 23. #23 tercubeli kisi
  -
  herkese cevap
  -
  01-07-2012 00:50:34 +2

  MELTEMCIM ?BAHENE ARAMA ADAMCAZ FOTRAFI BELKI YERDE BULMUS SEN AGZIN DEKI BAKLAYI CIKAR
  SIBEL? BRAVO SANA ANLADIGIM KADERIYLEN 14 YASINDA BASLAMISSIN 20 SINDE NASIL OLACAK DURGUSU BENDE MERAK EDIYORUM REKORA ADYSIN GALIBA
  MUCALECI TUBA ?BENCE SEN 16 YILI BASKASIYLAN MESKUL OLDUGUN ICIN FARKINDA OLMAMISSIN SIMDI DIKATINI VERIYON
  CAGLA ? DIYORSUNKI ESKISI GIBI KENDIME BAKMIYOM DEMEKI ESKIDEN BASKASI ICIN KENDINE BAKMISSIN
  NIYE SIMDI KENDINE BAKMIYON ADAM SORMAZIM BEN ESEKMIYIM ANLAMIYOM SANDIN
  BEBEGIM ICIN INGI ? BAK DEMEKI EVLENMEDEN ONCE HER SEVI TESLIM ETMISSIN ONDAN KORKUYOR H.V.

 24. #24 tercubeli kisi
  -
  herkese cevap
  -
  01-07-2012 01:01:51 +3

  DAMLA SUPHELI KIZ?CERCIDE NE VARSA ONU SATAR.ONUDA KENDIN GIBI SANIYON KORKMA ALISIRSIN
  SELAMLAR YAGMUR ? SANA A VE OZ SENIN GOZLERIN BIR GORDUKLERINI GOSTEREBILSE YORUMU GOZLERINE BIRAKIYOM
  ALDATILIYORMIYOM HASRET? DIKAT ET KENDINI ELEVERECEN
  DILARA CANINI SIKMA SENDE ONUN KUZENILLE YAP ODESIRSINIZ NIYE KENDINI OZUYON

 25. #25 YASANMIS
  -
  herkese cevap
  -
  01-07-2012 01:35:51 +6

  1.DURUP DURDUGU YERDEN KAVGA ETMEK.EVDEN KACMAK (2)SIKSIK YIKANMAK (3)anide ust Basini degistirmek
  (4)ic camasirlari kirmizi dantili giymek (5)ayri yatakta yatmak (6)onceleri siksik iliskiyi seven
  Daha sonra istemiyen GOZLERINI KAPATIP ILISKIYE GIRME ILISKI SIRASINDA FARKLI HAREKETLER YAPMA
  (7)senden farkli seyler isteme nerde ogrendin sordugunda iste yozgatli hatice soyledi bana kim bu yozgatli hatice oruspumu sordugunda ne bilim sik sik konturola ve sipraill takmalar
  sizie bagirip cagiriyorsa bilki aldatiyor inanmiyorsaniz (cantasina ve ayakabi alt tabanina bir verici yerlestirin siksik nerelere gitigini gurursunuz bekleyi ozakta takib edin
  gercek yasanmis bir olaydan alintilar.

 26. #26 zor
  -
  aslı yere
  -
  01-07-2012 12:47:30 +10

  evet bende 1 ay once aldatıldıgımı ogrendım esım ınkar edıyor ama tum aile bılıyor kadının adınıda ogrendım bu kadın ıkı cocuklu evli bır adamla beraber ve hıc utanmıyor bu gıbı kadınlardan hersey umulur

 27. #27 ya sevsin ya da aldattığını göreyim.....
  -
  şahsenem
  -
  07-07-2012 02:16:29 +9

  merhaba kader arkadaşlarım birçoğunuz gibi benmde bir birlikteliğim var 2 senedir ilişkimizi sürdürüyoruz daha doğrusu ilk 5 ay rüya gibiydi fakat 1.5senedir yollarda kavga etmeye başladık sürekli beni suçluyor bi şekilde kendini haklı çıkartıyordu ama son 1 aydır iyice uzaklaştı benden sürekli ben arıyor ben buluşmak istiyorum yani ilişkiyi tek başıma sürdürüyorum olur olmadık kavgalar çıkartıyor yanımda hep mutsuz oluyor sorduğumdaysa 10 ay önceki konuları açıyor keşke yakalasamda kendime aldattı diye yedirip gönlümden silebilsem sizce aldatıyor mudur inanın çok uğraşıyorum bitmemesi için....

 28. #28 duygusuz
  -
  cengiz
  -
  08-07-2012 04:20:34 +2

  kızgın kadındır, aldattığı kişiye kızgın olması bile gerekmez.. kızar yapar..

  doyumsuz kadındır, aldatma işine ortak ettiği kişiden doyum alamasa da farketmez, doymaz bir daha yapar...

  duygusuz kadındır, aldatırken herhangi bir his duymasa da farketmez, hissetmek için aldatır...

 29. #29 sevgilim gözümün önünde aldatıyor beni
  -
  purposeless34
  -
  31-07-2012 04:44:47 +6

  ben bekar evinde yasayan bir kızım 6 aydır beraber oldugum sevgilim bize kalmaya geldi ev arkadasımla cok ilgilendi hatta onun sandviçini yedi cok rahatsız oluyorum bu durumdan arkadasımı eski sevgilisine benzetiyor diksiyonunu begendigini söylüyor..saplantı halini aldı bu cocuk bende napacagımı hiç bilemiyorum nolur bana cıkar bir yol bulun.askerde simdi bekliyorum onu ama haksızlık mı yapıyorum kendime.??

 30. #30 kanıtladım bile
  -
  seyhan
  -
  20-08-2012 13:47:56 +3

  bu gün kadını iyi bir döveceğim ilk sormamda yok yapmadım falan demişti ama işte ısbat rezil ol öznur evli erkekleri evliyken ayartan nalet bittin kızım sen bu gün bittin..... gençler çözümmü sizce kadını dövmek fikir verin bakalım bana .....

 31. #31 semra zerenuz gıbı bır ayı yuzunden aldatıldım..
  -
  duygu oktay
  -
  24-08-2012 19:26:32 +5

  ben karnımda cocugum 6aylıkken aldatrıldım ve su an o adamın bı cocugu oldu bu zamana kadar dayandım ama soylemeden duramıycam kendıne yararı olmayan fakat orası burası tombul dıe bılmem neresındeen neler yaılıyor dıe tercıh edılen cırkın kadınlardan nefret edıyorum arkadaslar her erkegın gonlunde bır aslan yatar ama erkekler hıcbır zaman o aslanın onu seven kadın olmasını ıstemez uckuruna sahıp olamayan erkekler namus falan koruyamaz aldatılmayı bır kez kabullenen kadın hıcbır zaaman o adamla zaten mutlu olamaz o erkekte affedıldıgı ıcın uslanmaz sakın asffetmeyın 1 sene aglayın bır omur aglayacagınıza kac kere yasayacaksınız kı bu dunyaya kac kewre geleceksınız ıı gunler duygu oktay

 32. #32 tedirginim
  -
  aslı
  -
  26-09-2012 15:24:14 +6

  iş arkadaşımla mesajlaşıyorum ve onu kendime çok yakın buluyorum aslında beni sevdiğni sanıyorum mesajlaşmam hep makara gırgır sizce ben sevdiğmi aldatmışmı oluyorum

 33. #33 şüphe
  -
  emilya
  -
  30-09-2012 00:11:46 +4

  benden birşeyler sakladıından cok eminim bir iki hafta öncesi facesinin şifresini deiştirdi girmeyeyim diye acaba beni aldatıyormu

 34. #34 şüphe
  -
  sibel
  -
  08-10-2012 01:06:59 +5

  yeni evlendim benimle evlenmek için 4 sene süründü ama evlenince iş değişti şiddet hakaret eve geç gelmeler aldatılıp bide bunu asla öğrenememek bi aptal gibi onun kahrını çekmk düşüncesi bile ürkütücü şimdiye kadar bişeyini görmedim ama neticede erkek geç gelmeleri şüpheye düşürüyo nası emin olucam

 35. #35 SÜPE ALDATMA DUYGUSU HISLERI
  -
  PINAR
  -
  19-10-2012 01:42:53 +3

  BEN YENI EVLEDIM TAM BIR SENE OLDU UFAK DEFEK TATRISMAMIZ VARDI HALEDIYORDUK
  ESIMIN ESKI PATRONU YANI 8 SENEDIR TANIDIGI GIDIP GELIS YAPTIGI ÖNCEYKEN BEN YOKEN
  PATRONUN KARIS BENIM ESIME BIR ABI GÖZÜYLEN ÖRÜYÜR DESMESI
  YADA YILISIK SIRNASIK HAREKET YAPAMSI
  BU SAON ZAMAN BEN TELEFONLARIN KURCALIYORUM BAKIYORUM
  KIM ARAMIS KIMLERLE KONUSMUS CAGRI BIRAKANLAR KONUSMA SÜRESI
  BIR SORU EVLI BIR ERKEK ILE EVLI BIR BAYAN BIZ DERTLESIYORUZ
  DEMESI NE ANLAMI OLUR YADA BENIM ONLARLA
  YADA O KISIYLEN ARAMIS BOZARSAN BOSANIRIM SENDEN DEMESI
  BIR BACIM GIBI GÖZÜYLEN GÖÜYÜRUM DEMESI NE ANLAMI OLUR
  BEN ARTIK PARONYAK OLMAYA BASLADIM PISIKOLOJIM BOZULDU
  AKLIM SÜPE DUYGUSU HISLERI YOGUNLASIYOR
  SU ANDA BEN BIR KAP VAR SANIYORUM AM O
  KAPINA ARDAIN NE OLUYOR NE BITIYOR ÖRENMEK ISTIYORUM
  AMA NASIL VARACAM O KPIYA

 36. #36 akademik salaklar
  -
  Misafir
  -
  30-10-2012 19:28:38 +3

  Mutlu 8 yillik evliligi olan evli ve cocuklu bir Kadin, kocasini universiteden eski hocasi ile aldatirsa ne olur,Dede olmus bir adamla ustelik adam evli yani dedesi yasinda bir adamla iliski yasayan evli bir kadin normalmidir,Boyle absurt bir iliski yasayan salak bir kadin ilkokula giden cocuguna neler verebilir zamanini ihtiyar sevgilisine ayiran kisilik sendromu ve ruhsal sorunu pacalarindan fiskiran kadinlarida tanisin bilsin sevgili okurlarimiz,boyle bir kadinin esi olarak aci icinde kivranan ve hukukda bunun mucadelesinide verecek bir avukat dahi bulamamis caresiz bir babayim,katlandigim her travma gelecegini karartmak istemedigim biricik cocugumdur,bosanmak cok kolay atarsin imzayi biter ya sonrasi suc bombasi cocuk gun gelir senin karsina dikilir hesap sorar,Aldatan kadinlarin cogaldigini da bilmeli okurlar,son sozum Dunya da esini aldatarak yeni sevgilisiyle mutlu olmus kadinlar yok denecek kadar azdir,

 37. #37 haklılar
  -
  sevgi
  -
  13-11-2012 20:50:10 +6

  arkadaşlar hep erkkeklere suç bulmayalım onların isteklerine tam anlamıyla cevap verebiliyonuyuz birde onu tartışalım erkek evinde yanında kinde bulamadığını dışarda arar diyorum şuda bir grçek bazen istekleri çekilmez ve kabul edilemez de oluyor ama uyum sağlamak gerekiyo böyle durumlarda konuşkan yasaksız (eski tabirle günahsız)düşünün.ben çok erkek tanıdım asarlar keserler ama inanın yola gelmeyecek erkekte yoktur

 38. #38 aldatıldım
  -
  nur
  -
  14-11-2012 15:02:55 +8

  lanet erkekler hep aldatır seviyorum aşığım diyen bile aldatır çünkü içleri fesat iradelerine sahip olamıyorlar şerefsizler bende aldatıldım affettim ama yine durmuyor yine aldatıyor çok büyük planlarım var sonun geldi e...

 39. #39 elimde değil
  -
  b.
  -
  25-11-2012 13:23:16 -4

  Bende Aldatıldım halada aldatılıyorum. sanırım hepinizin düşmanı ben oluyorum ama benim açımdan hiç düşündünüz mü? benim sevdiğim adam evli. iki oğlu var. ben onu evli olduğunu bilmeden sevdim, öğrenince konuşmayı kestim ama aramızda bir şey yoktu o esnaftı çalısıyodu, konuşmayı derken selamlaşmayı kestim. kar zamanı kar bile oynadık iki üç kişi, aramızda on yaş var. 26 yaşında bende 16 yaşındayım. konuşmalarımız artmaya başladı, her aksam dışarı çıkınca onunden gecmelerim falan filan derken her akşam alıştık biz.

 40. #40 elimde değil
  -
  b.
  -
  25-11-2012 13:24:16 0

  bir gün çocuğunu gordum, o kadar tatlıydı kı, bide yanımdaydı parkın ordan sesleniyodu babaa baabaaa diye, o gunden sonra yuzune bakmamaya başladım, hiç gecmedim, sadece o kuçuk çocuklara karsı kendimi çok kotu hissettim ve sevdiğimden vazgectim. bir gün onun orda olmadığı zaman alışveris yapmaya gittim çunku yoktu, birden orda belirdi. tam gecerken, konuşalım neler oluyo dedi, bir şey olmadığını anlattım. içeriye çağırdı oturduk elim ayagıma dolanıyodu, kimse yoktu arkada, istemeden bir seyler oluyo bu çok garıp duygular dedı, elimi tuttu.. onu o kadar çok seviyodum ki oturdum aglamaya başladım ama dunyanın en mutlu insanıydım. bizim iliskimiz başladı.

 41. #41 elimde değil
  -
  b.
  -
  25-11-2012 13:25:38 -1

  ben ona konuşmayalım dedim bu yuzlerce kere devam etti ama her seferinde devam ediyoduk. içeride uzanıp yuzumu ınceliyo ellerimi öpuyordu yanaklarımı oksuyodu. ne kadar guzel oldugumu anlatıyodu. benimle azıcık daha msjlaşmak için gec gidiyodu eve ama konuşmalarımız çok dogaldı ve ben utu yaptıgımı o da yanında olsam soyle böyle olurdu bende yardım etmezdım ama falan deyıp guluyoduk yemek yapamadıgımı konuşuyoduk. karısıyla cinsel hayatları devam ediyodu. her akşam ağlıyordum beni çok sevdiğini biliyodum ama ona belli etmemeye calısıyodu. bizde öpüştük, onu canım gibi seviyordum. benimle çok hayal kuruyodu şunu yaparız bunu yaparız böyle gezeriz evleniriz falan dıye ama o zaten evliydı

 42. #42 elimde değil
  -
  b.
  -
  25-11-2012 13:30:26 -3

  akşamları konuşmaya kesiyoruz sabah evden çıktığgı an konuşmaya başlıyoruz, apartmandan adım atsam hemen karsımda o yuzden butun gun göruşüyoruz. beni güzel buldugunu soylemistm aslında ona oyle geliyo o kadarda degılım, 59 kilo, 166 cm boyunda açık kahverengi gözlü , sarı gibi ama sarı olmayan sogan kabuguna benzer doguştan böyle olan saçım var ve beyaz tenliyım. suandada onunla konuşuyoruz. 6 yaşındakı ogluylada konuşmustum onları gercekten cok seviyorum. her gece yatagında ,kollarında karısının. ben kahroluyorum. benim suçum nedir ?

 43. #43 KISILIK BOZUKLUGU
  -
  GURBUZ
  -
  30-11-2012 20:56:13 +2

  HEP DENIR YA ALDATMAK KADINLAR BU ISIN USTASI ASLINDA YALANI COK IYI BECERIRILER VE SIR GIBI SAKLARLAR YILLARCA VE BOLE IPSIZ SAPSIZ NEDENLERE SARILARLAR SEVGI ASK KELIMELERI ARDINA SKALNIRLAR VE BASKALARININ ALTINA YATIP HIC BISI YOKMUS GIBI DAVRANIRLAR ASIL BU DONEMDE KADINLAR AHLAKI VE SEREFI TAMAMEN KALDIRMISLARDIR COK BASIT BI DURUM HALINI ALMISTIR BU KONU NEKADAR SEVILDIGINI HISSETTIRSENDE KORUSANDA EGLENDIRSENDE BIRAZCIK FIRSAT BULDUKLARINDA YANI BAHANE BULDUKLARINDA BASKA BI KOLDA GOREBILIOSUNUZ ONLARI TABI SOZUM HEPSINE DIIL KI BU SOZLERIMI GERCEKTEN BU DEDIKLERIMI ANLAYAN BAYAN ARKASLAR BUNU TASDIKLICEKTIR

 44. #44 elimde degil e
  -
  hatun
  -
  03-12-2012 17:51:55 +12

  elimde degil b... bal gibi elinde..adam evinde zaten var , seni kullaniyor, ve bu ilgi hosuna gidiyor..git bekar biri bul evlen. yoksa curursun kizim..

 45. #45 aldatılmak acı olsada istenmediğinizin birde kanıtı aynı zamanda.
  -
  GONCA
  -
  04-12-2012 00:14:05 +4

  bayan olarak bu durumu hoş karşılamıyorum aynı zamanda varsayım olarak başıma gelmiş gibi düşünecek olursam şayet hatayı karşı tarafta değil kendimde arardım. bayanlar nasıl ilği bekliyorlarsa erkeklerde aynı şekilde ilği şevkat beklerler. kendilerini nerede mutlu görüyorlarsa oraya kayar giderler. herzaman bakımlı ve ilğili olun ne çok anaç olun nede bakımsız

 46. #46 aldatılmak acı olsada istenmediğinizin birde kanıtı aynı zamanda.
  -
  GONCA
  -
  04-12-2012 00:14:36 +1

  çocuklarınızın olması durumu daha da ağırlaştırır herzaman çocugunuzdan çok eşinize ilği gösterin vgörmezden gelin birçok şeyi olur olmaz şeyler için kavga etmeyin bıktırmadan usandırmadan duruma göre şerbet verin bırakın kötü olan onlar olsun siz yerinizi koruyun ben burdayım deyin kendinizi

 47. #47 aldatılmak acı olsada istenmediğinizin birde kanıtı aynı zamanda.
  -
  GONCA
  -
  04-12-2012 00:15:54 +2

  unutturacak olursanız size diyecek tek birşey kalır oda geçmiş olsun olur. şiddet gösteren erkeklere erkek demek bile çok saçma bizler hayvan değiliz ki bu toplumda hayvanlar şiddet görüyor die insanlar cezalandırılıyor kendinizi küçük düşürmeyin,kendinize deger verin yarın neler olacak kimse bilmez. emek verin çok sewin ama sıkmayın kötü olan kaybeder unutmayın bizler iyilikle kazanalım bu kabullenilemez durumu.

 48. #48 ne ben ne o aldatmaya degıl sevmeye mahkumuz
  -
  kumsal
  -
  04-12-2012 05:57:40 +3

  bunların hıc bırını sevdıgım erkek ban yapmıyoır aksıne herseyımız mukemmelaldattıgını dusunmuyorum cunku benımle vakıt gecırebılmek ıcın bazı gunler butun ıs planlarını ıptal edıp benım o gun nereye gıtmek ıstedıgımı soruyor ve ba na bısey soylemeden oraya goturuyor yanı aldatılan kaınlar veya aldatılan erkekler once hatayı kendılerınde aramalkarı lazım ben nerde hata yapıorumda sevgılım veya esımbenı aldatıyor dıye ıyı bır es ıyı bır ılıskı demktır mukemmel kadın beraberlıgınde mukemmel erkekyaratır mukemmel erkekte mukemmel kadın yaratır bence buna uymalısınız ben mukemmelım erkegıme oda bana ve cok mutluyum

 49. #49 kumsal'a cevap
  -
  elif
  -
  04-12-2012 22:17:56 +2

  Kumsal aramiz cok iyi kendinizde arayin falan yazmissin ama bizim aramiz da cok iyiydi o da benim icin planlarini iptal ederdi ve ben aldattigini ogrendigimde kopek gibi yalvardi bana ne olur ayrilmayalim seni cok seviyorum ben seninle evlenicem diye hatta ben istemiyorum seni senden igreniyorum dedikce de kahroldu. Sonuc olarak diyecegim su ki iyi davraniyo diye aldatmayacak diye bir sey yok tabi insallah aldatmaz seninki sakin yanlis anlama. Ama benimki beni aldatirken bile o kadar iyiydi ki bana karsi hem normal acidan hem cinsel acidan hic de bi sucluluk duygusu yoktu. Erkeklerin kaninda war bu ben de 4 gun onceye kadar senin gibi dusunuyodum ama ne oldu bak aldatti iste..

 50. #50 dul kadina mesajim
  -
  güclü kadin
  -
  05-12-2012 19:46:32 +27

  kocamin pesinde olan bir ara terzicilik yapan bir kadin almanyada W. yasiyor kadinin ismi H.K. avucunu yalla pis dul kari, esimi senin gibi dinsizlere mi birakacaktim? yarim metrelik boyuna mi güveniyordun? 10 yila askin dulsun gelmissin 40 yasina kim tercih eder seni ha? kendinden genc bir erkege mi siginmak istedin.. planlarin ne yazik ki islemedi beni buldun karsinda ve baktin cok gec kalmissin...seni gördükce gülesim geliyor cok komik bir duruma düsmüssün.. beni huzursuz ettigin icin insallah allahindan bulursun, insallah benim yasadiklarimin 40 katini yasarsin insallah hayatinda hic mutlu olmasin insallah geberip gidersin evlenirsen eger insallah esinde seni aldatir hic cocugun olmaz insallah..

 51. #51 dul kadina mesajim
  -
  güclü kadin
  -
  05-12-2012 19:59:02 +17

  bedenin kokmaya baslamis azgin kadin birde kayserili olacak tüh senin kokmus bedenine yaziklar olsun sizin gibi zina icin ugrasan kadinlara allah ne bu dünyada nede öbür dünyada sana rahat yüz göstersin nerde o namuzlu kadinlar? nerde serefinle evinde oturan o kadinlar? türbanliydi simdi ise acildi halen esimin etrafinda dolaniyor allah senin yüzünü hic güldürmesin bin katini cekersin insallah... allahim bizi böyle insanlardan koru yarrabim.. beni karsinda bulacagini tahmin etmemistin ama evdeki hesap carsiya uymaz.. birde esarbini atmis size yemin ediyorum o filmlerdeki cadilara benzemis cene yapisi surati allahim buda bir imthandi deyip gecistiriyorum senin gibi frikik meraklisi zillilere papuc birakmam ben beni daha tanimiyorsun simdi yaylan bakalim ve dön o zina yaptigin enistenlen evine haydi yavrum sana güle güle yaylanda bacaksiz boyunu görelim yürrrüüü anca gidersin

 52. #52 ben
  -
  güclü güclü
  -
  06-12-2012 15:41:00 +6

  [quote name="tuba"]arkadaşlar sabırlı olun onu hareketlerini izleyin .bunların alayını taksim meydanda yakmaklazım ben onyıl aldatıldım hemde 3-4 kadınla .mikrop bunlar mikrop .oglum ve kızım var.[/quote]

  mikropki ne mikrop bunlarin hepsinin cani cehenneme

 53. #53 sonunda
  -
  g
  -
  06-12-2012 22:34:17 -7

  Bosanicak karisindan. İslemler basladi.. benim olucakkk

 54. #54 g
  -
  sonunda sana cevap
  -
  07-12-2012 21:10:04 +6

  [quote name="g"]Bosanicak karisindan. İslemler basladi.. benim olucakkk[/quote]


  sende mutsuz olasin insallah

 55. #55 almanya
  -
  Hanife K.
  -
  11-12-2012 20:38:08 +6

  o kadinin ismi Hanife Ka. yuva üstüne yuva kurmak isteyen hanife almanyadan haha bacaksiz mikrop senin gibilerini atesini ancak senin gibiler söndürür

 56. #56 çözemiyorum
  -
  roj
  -
  13-12-2012 02:10:35 +3

  arkadaşlar öncelikle allah yardımcınız olsun ben dört yıllık evliyim 22 yaşındayım ve kaçarak evledim ama evlendiğimin 2. Günü pişman oldum evliliğimiz ilerledikçe dahada kötüye gidiyor bütün iyi davranışları tam tersine döndü okadar basit şeylerden dolayı kirıyorki beni aslında hangisinden baslayacağımı bilmyorum ama sunu biliyorum hiç bir erkek icin kılınızı bile kıpırdatmaya değmez heleki ailenizi karşınıza almaya hiç değmez..alahım yar ve yardımcınız olsun

 57. #57 Nişanlım
  -
  Selin
  -
  13-12-2012 02:35:27 0

  2 ay oldu nişananalı!ancak son 1 aydır çok değişti!Ona ne desem bana bağırıp çağırmaya başladı!Hatta daha bugün ufak bir lafımdan ötürü ortalığı yıktı!Ve hakaret etti bana!Evlilik gerginliğidir dedim ama burda yazılanları okuyunca 'acaba' dedim!Bir de abisinin bekar evi var,oraya arada sırada gidiyordu ancak son 2 gidiştir orda kalıyor,abimle kalıyorum diyor ama yersen!Her gidişinde kavga ettiğimiz için çok da kontrol edemiyorum arayıp,hoş etsem ne olcak,tuvalete kaçar gene konuşur benle.O adi de beni biliyorsa hepten rahat zaten!Sus der susar! Bilmiyorum kafam çok karışık,son zamanlardaki siniri beni en çok şüphelendiren şey!Birde şehirler de farklı!Aynı şehirde olsak zaten abimle o evdeyim dediğinde atlar giderim oraya!.Bilmiyorum hiçbirşey artık ben!

 58. #58 nişanlım
  -
  Selin
  -
  13-12-2012 02:54:57 +1

  Facebook şifresi var, ama bildiğimi bilmiyor, hakkaten bilmiyor, olağandışı birşey yok ama o mahluk face kullanmıyordur yada beni bilen biridir ekleşmemişlerdir özellikle! bilmiyorum, cep telefonunu kurcalıyorum kızıyor eskiden beri kızardı zaten, başlıyor güvenmiyosun demeye! Telefonda da olağandışı birşey yok şu sıralar ama bunların olmaması kanıt değil ne yazıkki, siler mesajları, ayşeyse ali diye kaydeder olur biter! tüm tel rehberini tek tek kaydedip herkesi tek tek arıcam mı napıcam! hiçbirşey bilmiyorum artık! nişanlım eskiden böyle değildi, sadece bunu biliyorum!

 59. #59 nisanlin
  -
  Seline cevap
  -
  13-12-2012 15:37:37 +7

  selam selin
  benim esimin pesinde dolasan bir kadin vardi ismi hanife k. almanyada kaliyor, kayserili ve dul ve yasca esimden büyük, öyle ki kadin cok namuzsuz bir kadin ben esimden emin oldugum icin o kadini uzaklastirdim ve suan öyle bir durumda ki anlatamam yikildi geberdi beni karsinda görünce ne yapacagini sasirdi, esime ilgi göstermeler kaynanama hediyeler esimi övmeler ama allah büyüktür görüyorsun ve o seytandan uzaklastirdi bizi allah tüm zina icin ugrasan kadinlarin belasini versin ki evli erkege yaklasmak icin ugrasan kadinlari bize yaklastirmasin bile o yüzden güven cok önemli eger ki bir kere güven yikildiysa inan evliligin boyunca o güveni toparliyamiyorsun hep süpheylen esine bakiyorsun ve yaklasmak bile istemiyorsun ki gönlün kirildi ve kimselerede gönlünden geceni anlatamiyorsun

 60. #60 GİTARİSTAN
  -
  GİTARİSTAN
  -
  15-12-2012 13:53:20 +3

  BENİM KIZ ARKADAŞIM BENİ ALDATIYOR DİYEMİYORUM..ÇÜNKÜ AYNI ZAMANDA BAŞKASIYLA BERABER OLDUĞU İÇİN ONUDA BENİMLE ALDATIYOR.. BUNU NEDEN YAPIYOR ANLAMIŞTA DEĞİLİM.. ÇOK DUYGUSUZ VE ÇOK DOĞAL DAVRANIYOR.. BAŞKASIYLA BERABER OLDUĞUNUN HEMEN AKABİNDE BENİ ARAYIP KONUŞUYOR..BEN ALDATSAM GÜNLERCE DÜŞÜNÜRÜM.. KADINLARIN DUYGUSAL OLDUĞUNA FİLAN HAYATTA İNANMAYIN.. HAYATI İSTEDİKLERİ ŞEKLE SOKABİLİRLER.. ONLAR İÇİN SAADECE KENDİ DUYGULARI ÖNMELİDİR.. BUNU YAPARKENDE HİÇ KİMSENİN ETKİSİNDE KALMIYORLAR..SAADECE ONLARIN BURUNLARINI SÜRTECEK TEK ŞEY ONLARDA KUYRUK ACISI BIRAKACAK TEK ŞEY KENDİLERİNDEN ÇEKİCİ BİR KADINLA ALDATILMALARIDIR.. YOKSA ERKEKLER ONLAR İÖÇİN ÇOCUK OYUNCAĞINDAN BAŞKA BİŞEY DEĞİLLER.. İSTEDİĞİN KADAR DİL DİL DÖK, İSTEDİĞİN KADAR YAKIŞIKLI VE ÇEKİCİ OL BUNLARI ANINDA SİLEBİLİRLER..

 61. #61 şüpheler beynimi kemiriyor
  -
  çaresiz
  -
  21-12-2012 00:42:29 +2

  selin bende şuan seninle aynı durumdayım. nişanlımla ayrı şehirlerdeyiz. gerçi haftaya gelecek ama 2 aydır benden uzakta. bi kez görmeye gittim döndüm. ama ben döndükten sonra sebepsiz yere triplere girdi. beni hiç aramıyor, ben arasam da bağırıp kapatıyor. tamamen uzaklaşıp koptu benden. biz 9 yıldır beraberiz zaman zaman ayrıldığımız dönemler oldu ve hep aramıza başkaları girdi. şuan da şehirler ayrı acaba biri aklını mı çeldi neden bana böyle davranıyor bilmiyorum. nasıl çözücem bu durumu onu da bilmiyorum. facebook şifresi yok geldiğinde telefonunu karıştırmama da izin vermez. delirmek üzereyim. bir fikri olan var mı?

 62. #62 kabuğum kırıldı
  -
  çiçek
  -
  22-12-2012 13:23:25 +5

  5 yıl once iş arkadaşı olarak tanıştılar,boşanmış başka biriyle yaşıyordu adam intihar etti,kocamın kollarında buldu teselliyi...kocamla yatmamış ama kendine aşık etmiş bizimkide başka birini bulup onunla yatmış 8 aydır, hepsini ortaya çıkardım 2.kadınla yuzleştim şimdi sıra birinci yılanda...2 çocuğum var...elindeki herşeyi alıp sepetleyeceğim haramzadeyi,güya bana hala aşıkmış 12 yıl peşimden koştu 16 yıllık evliyiz ama bitiricem onu ....evet kabuğum kırıldı şüphelerim bitti şimdi mutlu olma zamanı....eğitimli zengin ve guzelim beni bir hademeyle aldattı oh olsun şerefsiz kıymetimi bilmedin

 63. #63 bu benim 3. oldu
  -
  oyuncak olmayın
  -
  26-12-2012 11:31:30 +3

  arkadaşlar, üçüncü kez aldatılıyorum, hepsini yakaladım,bu son erkek arkadaşımda ise aldatıldığımı bildiğim halde geri dönmesini bekledim ama keşke beklemeseymişim.başka kızlar var ama bir tanesi buna aşık onula konuştum,kız benim salak olduğumu sanıp bir sürü şey söyledi bende özellikle erkek arkadaşıma söylicekmi diye konuştum. derken akşam erkek arkadaşımla kızın benim söylediklerimi ona söylemesi nedeni ile kavga ettik.1 haftayı geçti konuşmuyoruz. böyle daha huzurluyum keşke daha önce yapsaydım.şu an diğer kıza üzülüyorum ama o da kendi kaderini yaşıcak,yaşayarak öğrenicek,ikisinede güle güle dedim kendi hayatıma döndüm.bir de arkadaşlar tecrübeyle sabittir.aldatıldığınızda affetmeyip ayrılırsanız erkekler hep geri döner,ama ben bunu istemedim hiç birinde.bunda da istemicem.kararlıyım umarım dönemem yolumdan.

 64. #64 bu benim 3. oldu
  -
  oyuncak olmayın
  -
  26-12-2012 11:39:22 +3

  arkadaşlar bir de hemcinslerimizi suçlamayalım,ben o kadar çok kanıt gördüm ki,kızlara bizim için kötü kaka aile zoruyla beraberim, abilik yapıyorum aslında,hep kavga çıkrıyo,benimle sevişmiyo,başkasında gözü var gibi yalanlarla ikna ediyorlar.benim 3 aldatılmam da böyle oldu.sonuncudaki pislik herif ise tam kızla beni karşı karşıya getirdi ve bilerek yaptı.ben hiç kendimi yormadan konuştum kızla.çünkü o kadar bariz ki o kızı kandırdığı.kız da elindeki oyuncağı geri almak isteyen çocuk gibi saçmalayıp fırsat kolluyor ayrılmamız için,bir de arkadaşız ayakları vardı.yazık bazen uyarıyım kızı diyorum ama sonra öğrenmesi gereken şeyler var diyip kendimi çekiyorum,asla bu üçlü diyaloga bir daha girmek istemiyorum.

 65. #65 intikam allahındır
  -
  justice
  -
  28-12-2012 12:09:47 +2

  aldatılmak, yuzyıllardır sevgiyle yanyana gezen kabus gibi, çoğumuz aldattıldık ve aldattık, şu an aldatıldığımı bılıyorum, zayıf bir durumda kendısı, bırakamam su an, bir basına kalmaması için, aldatılıyorum sokağa atacak vicdanım yok, insanım sonuçta, yaptıgı sey ne kadar da utanmazca olsa da bir erkek böyle bir kızı zayıf ve acız bır durumda bırakmaz, insanım ben, ne kufur ederım ona ne de şiddet uygularım insanım ben, adaletı kendım uygulamam, intikam Allaha mahsustur, şu anda yaptıgım tek şey ayakları uzerınde durana kadar yanında olmak, gittiği zaman ise Allah benım ve ve benım gibi bu acılara katlanıp sabreden sevgililerin eşlerin yanında olacaktır, Allah herkeze sabır versın.

 66. #66 ŞÜPHE
  -
  NURSE
  -
  10-01-2013 01:49:00 -4

  bwnim erkek arkadaşım arkadaşlarla oturduğumuzda çok soğuk duruyor fakat başbaşa kaldıkmı bu sefer o sırnaşıyor.sürekli görüşmek istiyor fakat gereksiz yere tartışma çıkarıyor bana hep laf atıyor uzaktaykende mesaj ben atarsam atıyor çok ilgisiz davranıyor.anlıycanız kafam çok karışık acaba aldatıyor mu..

 67. #67 kıskançlık
  -
  sima
  -
  18-01-2013 15:31:16 +2

  kocamı televizyondan bile kıskanıyorum kocam benden bıkmış durumda 1 senelik evliyim bana msn şifresini vermiyor yoksa başkasımı var

 68. #68 bana kalırsa..
  -
  bostankorkuluğu
  -
  01-02-2013 03:35:51 -2

  6 aydır devam eden güzel bir ilişkimiz var.ilişkinin ilk ayında aldatıldım.fakat affettim.çok zoruma gitmedi açıkçası çok sevmiyordum sanırım.şimdi ayrı şehirlerde, yakın zamanda aynı şehirde olmak üzere ilişkimizi telefon ve facebook yolu ile devam ettiriyoruz.şüphelenmiyor muyum? hemde çok.ama bunu ona belli etmiyorum.her defasında ona ne kadar güvendiğimden bahsediyorum.tabi ben de bu sırada onu aldatıyorum.onu çok seviyorum evet ama asla onunla evlenmeyi düşünmüyorum.rutine kaçan her şey bir süre sonra çekiciliğini kaybeder.bir erkeği gerçekten elde etmek istiyorsanız, ona patronun kim olduğunu gösterin.tecrübeler ile sabittir.

 69. #69 çok acı
  -
  kimsekim
  -
  05-02-2013 09:26:59 0

  sanırım ben de aldatıldım arkadaşlar, 2,5 yıldır evli olduğum kocam tarafından.h.sonu için iki gün istanbula kafa dinlemeye gidiyorum dedi,orda boş bir evi vardı,sözüm ona oraya gitti.kafa dinliycem dediği için h.sonu boyunca aramadım,o da beni bi kez bile aramadı.döndüğünde tüm sorunları kafasında çzödüğünü söyledi,ama telefonunda bir kızın fotoğrafı vardı,daha öncelerde de görmüştüm ama kızın eski sevgilisi olduğunu,aldatsa mesajları sileceğini söyleyerek beni kandırdı.sonra tam istanbula gittiği günü işaret eden ve aynı kızdan gelen bir mesaj yakaladım ben "4 gün önce bu saatlerde ben seni almıştım, sana çorba ısıtıyordum" falan filan, bu mesajı yüzüne çarptım,bu da mı tesadüf dedim ve eşyalarımı hazırlayıp anneme giderken diz çöktü yalvardı gitme diye... tek hatam istanbula gidiyor olmamı bu kıza msj atmam falan diye bahaneler sundu..sizce durum nedir,artık kafam çok karıştı

 70. #70 bosver.....
  -
  duru
  -
  22-02-2013 20:35:06 +1

  aldatan kendını aldatır bu dunyada onlar obur dunyada bız kazanacagız ayrıca aldatanın hıc bır zaman sırtı yerden kalkmaz ve... ıkı yakası bır araya gelmez o kadınla mutlu olamaz her zamn sorun yasar bunlar allahın sopasının darbelerıdır sadece inanın guvenın ALLAHA ahavale edin bakın nasıl perişan oluyor alın elinize mısır tabagınızı kendı fılmınızı ızleyin..

 71. #71 ilgisiz
  -
  selda
  -
  01-03-2013 18:13:53 +1

  erkek arkadaşım beni 4 yıl bekledi başta üstüme titredi ama şimdi sürekli bağırıyo yeni arkadaşlıklar ediniyo dışarı çıkıyo geceleri daha geç aramaya başladı önceden beni sıkma diyen benken şimdi rahat olalım diyo beni istemiyo musun ediğimde ebn şerefsiz miyim aldatıcam istemesem seni oyalamam söylerim diyo 1 ay sonra askere gidecek babası üstüne geliyo diye sürekli alttan alıyorum ama dayanamıyorum artık bana değersiz biriymişim gibi davranıyor konuşurken kes sus deyip dinlemiyo kendisiylede konuştum özür diliyo tekrar yapıyo 2 yıllık ilişkim ne yapmalıyım ?

 72. #72 aldatma
  -
  bahtsiz
  -
  06-03-2013 10:22:37 +6

  Erkeklerin allah belasini versin

 73. #73 Nasil biseydir bu?
  -
  Kararsiz
  -
  10-03-2013 11:16:11 +1

  Benim yasadiklarim bana cok tuhaf geliyor! Ben 8 seneden Buyana evliyim eşim fazla sık dışarı çıkmaz fakat sanal capkınlık yapıyor! İkinci bir Facebook hesabı var ve buradan yabancı seksi kadınların fotograflarına bakıyor mesajlasıyordurda elbet çünkü bana mesajlarını okutmadı. Sayfayı kapattı fakat ben dün yenı bir sayfa açtığını fark ettim üstelik kendi resimlerini eklemiş. Kafam çok karışık arkadaşlar lütfen yorum yazın çok kararsızım!...

 74. #74 aldatılmak çok zor olsa gerek..
  -
  caesiz
  -
  11-03-2013 18:22:15 +4

  Allah aldatılan kadınlara sabır versin çok üzlüyorum ama şunu herkes bilsinki bi gün herkesin güzelliği cekiciliği kaklmayacak aldatanlar bi otusun bunu düşünsün bunlar geçtikten sonra Allaha nasıl hesap vericem diye Allah herkesi ıslah etsin inşallah...

 75. #75 erkek davranışı
  -
  ddmzkn
  -
  17-03-2013 01:28:42 +5

  ERKEKLERİN POLİTİKASI "SONUNA KADAR İNKAR"DIR BAYANLAR. BEN BUNU BİLİR BUNU SÖYLERİM

 76. #76 sizce
  -
  kararsz
  -
  22-03-2013 00:33:43 0

  Sevgilimle ayrildik ve iki ay sonra banaa tekrar dondu defalarca sordum aldatiomusun bni die yemin etti yok ole bisey die ama hep evlilik hayyallerimz oluo evlencez dio.. Seni seviorum dio.. Ama benle eskisi kadar sık gorusup bulusmak istemio..ve iliskimizi gizli tutuoruz.. Ailelerden. Sizce aldatiliomuyumdur..

 77. #77 Neden boylf yapiyo
  -
  Selin
  -
  30-03-2013 11:55:48 -1

  Mrb ben 2 senelik evliyim ve 2 aylik hamileyim esimle cok istedik sukur de bi bebek bekliyoruz fakat esim istedigim gibi davranmiyo cok ilgi gostermiyo bazen kiriyo neden basinizz boyle bisey geldimi?

 78. #78 sadece siz degl
  -
  bartu
  -
  04-04-2013 12:42:32 +3

  sadace erkekler değl kadınlarda aldatıo 4 senelik ilişkm btio

 79. #79 üzgünüm :(
  -
  leyla
  -
  11-04-2013 21:13:50 +4

  Yemekhanede sıra beklerken hayranlığını gizlemeden bana bakıyordu 20 dakıka baktı hoşuma gitti yüzüğünü görene kadar .sonra onun grubunda çalışmaya başladım ismimle istemişti beni kendı gurubuna ,sonra kahveye davet etti o kadar itinalı davranıyordu ki uzak durmak istemedim üstüme titriyordu nişanlıydı bende yeni ayrılmıştım nişanlısını aldattık .Düğününe 1 hafta kala evini yerleştirdi ısrarla cagırdı yenı evıne laf anlatamadım ve gıttım bır daha gorusmeyelım dedim ağlamaya başladı sarıldı kokladı .Ben firma değiştirdim evlendıkten sonrada aradı benı acmadım mesaj attı telefonumu degıstırdım .Evet çok iğrenç bir durum aldatılmak bende aldatıldım cok acı verıyor ama aldattığımda anladım ki erkekler merhametle arzu arasında kararsız kalıyor aldatan erkek sadece cınsel cazıbeye kapılıyor

 80. #80 aglamak istiyorum
  -
  sultan
  -
  15-04-2013 00:35:24 +4

  ben onu üzmek istemiyorum ama o beni cok üzüyo ne yapacagımı bilmiyorm şimdi uyuyo onu bogmak isti yorum

 81. #81 aglamak istiyorum
  -
  sultan
  -
  15-04-2013 00:41:03 +2

  erkeklerin köküne kirpit suyu sana yapana acıma niye kendini üzüyon o yapıyorsa sen de yap boşveeeeeeeeeeeeeer hayat bir sınav bebegim gelip gecici

 82. #82 sultan
  -
  hayal
  -
  16-04-2013 01:19:29 +2

  sever sin bemden güzelini seversin benden iyisini ama nah bulursun ben gibi seveni

 83. #83 sultan
  -
  aglamak istyorrm
  -
  16-04-2013 01:26:41 +3

  ya ben anlamıyorum ulan aldatacak san niye evleniyorsun karşındaki insanı niye üzüyusun aynı şey senin ananın yada bacının başına gelse iyimi olur tükürem erkeklerim kılıfına yardım istiyorum lütfennnnnnnnnnnnnnn

 84. #84 sultan
  -
  aglamak istyorrm
  -
  16-04-2013 01:32:14 +2

  güyenmek istiorum onu artık aklımda soru işareti kalmasın

 85. #85 onu kaybetmekten korkuyorum
  -
  sibel
  -
  16-04-2013 02:56:07 0

  1,5 senedir nişanlıyım nişanlım dönem dönem huy değiştirdi 1 ay önceye kadar beni koklayan öpen biri vardı şimdi ise ne beni görmeye ne sesimi duymaya bi çabası var onu koklamak istiyorum ama yüzüme zor bakıyo yaklaşıyorum öpmek istiyorum yüzünü cevirmeye başladı bana yeminler etti aldatmıycagına dair ama genede inanmıyorum düzelicem diyo ama daha fazla uzaklasıyo bana ben öpmüyosam sen yaklaş diyo ama ben benden uzaklastıgı için yaklaşamıyorum ne yapmam lazım....

 86. #86 sulyan
  -
  aglamak istyorrm
  -
  16-04-2013 08:27:41 +1

  hey gencler size sesleniyorum sakın evlenmeyin evlenipte ne yapacamsınız bekarlık sultanlıktır ben evlendim görüyorum halimi

 87. #87 aglamaak istiyorum
  -
  sultan
  -
  16-04-2013 08:35:55 0

  eşimden şüpheliyim ama bunu nasıl ortaya cıkaracam bilmşyorum ayrılmak istiyorum ama seviyorum onu oooooooooof kafam cok karışık

 88. #88 sizde size yapılanı yapın
  -
  kocamı çok seviyorum
  -
  19-04-2013 16:21:04 0

  ya sevsin yada aldattığını göreyim... arkadaşım sen ndn ilişkiyi tek yürütüyorsunki o seni seviyorsa oda çabalasın olmazsa sende ona ilgisiz davran ama bunu uzun süre yap ilgilenme onunla eğer fark yoksa ona ayrılmak istediğini söyle ayrılmak istemez se seni seviyor başka sorun yüzünden öyle davranabilir ama ayrılmak isterse yani ayrılmamak için çabalamazsa siktir et çünkü seni kesinlikle sevmiyor demektir lütfen bunu uygula ve gerçekleri gör ....

 89. #89 aglamak istiyorum
  -
  sultan
  -
  20-04-2013 00:27:47 -1

  hayatta 3 yanlış yaptım dogdum yaşadım öldüm hayatta bir dogru yaptım onu sevdim

 90. #90 şüpheler
  -
  gamze
  -
  21-04-2013 02:51:17 0

  bu site kafamı karıştırdı. sevgilimle 1 buçuk yıldır birlikteyiz ama son bir aydır bunalımda olduğunu söylüyor ve canımlı cicimli kelimeler tamamiyle bitti. seni seviyorum da demiyor ama ben çok seviyorum sanıyorum o da seviyo ama sıkılmış olabilir bazı maddeler bize uydu mesela benden uzaklaştı arkadaşlarıyla takılıyor:(

 91. #91 aldatilmak
  -
  elif
  -
  23-04-2013 00:12:32 0

  ben 11illik evliyem kocam beni aldatiyor,tel konusmalari,mesajlari buldum ve inkar ediyor kavqa ediyor, cocuklara kotu davraniyor,hep ailede sorunlar yapiyor bizimle ilgilenmiyor hep diyor yediyin onunda, yemediyin arkanda bana deyin gorum bes sevgi nerede 2 cocugum var ben ne edim yani bunu hep yapir .yilda 2kez beni aldatiyor .ben bosanmak istiyoram ne yapim?

 92. #92 ölümüne sevmek
  -
  dağ çiçeği
  -
  28-04-2013 14:39:12 0

  ben 2 yıldır evliyim..2 tanede çocuğ war.bir kere aldatıldım..ilişkiye girmemiş ama aldtmaya yeltenmiş diyelim..ben kaçtım..tüm ailemi ardımda bırakacak kadr sevdim..o nedn bunu yaptı bilemiyorm.ayrıyken değerimi anlıyor..yanyana gelirken beni fazla takmıyor..yinede şüpheleniyorum..kanıtım yok ama şüpheleniyorum..

 93. #93 İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMIYORUM
  -
  ASLI
  -
  01-05-2013 21:44:18 +1

  9 yıllık evliyim 16 yıldır beraberiz. Eşim artık beni sevmediğini başkasını sevdiğini söyledi
  çalıştığı yerdeki bekar bir kıza aşık. aralarında ne var bilmiyorum huzursuzum mutsuzum ne yapmam lazım bilemiyorum ?

 94. #94 Yardım edin bana lütfen
  -
  Seher
  -
  03-05-2013 01:40:12 0

  Arkadaşlar ben 3 yıldır evliyim.ama çok husursuzum. Eşim sürekli benden telefonunu saklıyor. Bende şifresini öğrendim. Ve birgün o uyurken telefonunu karıştırdım. Telefonunda bir iki tane kızdan konuşuyordu. O gece uyandırdım. Ve kim bu kızlar dedim. Bağırdım kendisine kendiside yüzüme vurdu ve gözüm morardı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Hergece ağlıyorum. İnsanlardan konuşmamı kestim. Birileri karşımda konuşurken. Onları dinlemiyorum. Bir anda donup kalıyorum. Konuşamıyorum. Bana bir akıl verin. Lütfen eşimden ayrılmak istiyorum. Ama gidemiyorum. Nedenini bende bilmiyorum. Yatakta yaklasmiyor. Bana hep elinde telefon. Ayda bir kez belki iliskiye giriyoruz. Sabahtan ertesi güne kadar çalışıyor. Sonra gelip yatıyor. Kalktığında direk işe gidiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kafayı yemek üzereyim.

 95. #95 Ask biter mi .yalanlar bitirir herseyi
  -
  Zehra
  -
  07-05-2013 04:01:27 +1

  Kadin icin duygusal tramva resmen.deli gibi askla evlendik.herkes etrafimda dolasiri beni birisi begenir ya da ben onu terkedersem diye yillarca korku.oylesine asik ki kovalasam yanimdan gitmezdi.uyanirdim saatlerce basucumda beni seyrederdi.birden degismeye basladi.bu kadar ilgili sevgi dolu adam degisince hemen belli oluyor.ufacik seylerden bana kizar oldu.ustume titreyen bemi hic kirmayan askim beni cok guzel kiriyirdu.beni sinirleniryor,biliyordu neye kizacagimi bende kizmaya baslayinca bana hep bagiiriyosun deyip kusuyordu.sonra telefon hep yaninda geceleri kapatmaya basladi ve arama ve mesaj gecmisi hep bostu.gereksiz diye siliyorum diyordu.her zamankinden asiri hediyler aliyor.sabah aynalara seni seviyorum askim gibi yazilar yaziyor.notlar vardi seni ozledimdiye buzdolabin ustunde tam asik gibi davraniyordu ama hissetmiyordum.hersey yapay di duygu yoktu.tel online inceledim.numarayi bulmam zor olmadiama telefondahic kayit yoktu.numarayi ezberle

 96. #96 Ates
  -
  Semra
  -
  11-05-2013 16:52:25 +1

  [quote name="göknur kaya"]Ben evliyim daha 19 yaşındayım sabah ezanı okunmadan önce yakaladım mesajları sabaha kadar uyuyamadım bu yorumu yazarken de içim kan ağlıyor eşimi dilim sevmiyor diyor ama gönlüm çok seviyor[/quote]
  Seni cok iyi anlayabiliyorum bende cok yasadim inanki cok iyi anliyorum bir seninkisi degil bunu yapan hata sende degil kendisinde bir anlik birsey icin evliligini tehlikeye atanlarda cocuk yoksa sakin yapma bence simdi seviyorsun gün gelir o sevgi nefrete dönüsebilir kendine dikkat et piskolocini bozmamaya calis degmeyen insanlar icin kendini ezme ve ezdirtme allah yardim etsin sana cok kötü dedigim gibi bende yasadim :(

 97. #97 bitti bnm içn
  -
  dilara
  -
  14-05-2013 11:13:02 0

  arkadaşlar benmde 2 senelik bir ilişkim var nişanlıyız şu an eylülde evlenme planları yapıoruz.ama erkek arkadaşımla defalarca ayrılıp barıştık.saygımızı yitirdik.barışalı daha iki hafta oldu şimdi.kardeşim dostum diye seviyorum dediği bir kız arkadaşı var.ben görüşmelerini istemiyorum.güvenmiyorum çünkü.ama onun gecen kıza attıgı mesajlarını yakaladım.herşeyimsin herşeyi unutturuoosun bana sni çok seviyorum bitaneciğim falan die yazmış kızda buna aynı şeklide yazmış dostuz dioda başka bişi demiyor ben ınanmıorum..o mu ben mi dedim..arkadaşlarımdan vazgeçemem dedi bende ayrıldım.bu kıza karşı bişeyler hissediyor eminim..neden vazeçmiyor...aldatıyor sanırım...basit bi mesajlaşma bu kadar duygusal olurmu önceden kanka diodu şimdi bitaneciğim diyo erkeklere güvenmeyin hepsi serefsiz..ben bu adama heşeyimi verdim ilk vazgeçtiği ben oldum..

 98. #98 Yukaridaki Maddeler hakkinda
  -
  Tekin
  -
  14-05-2013 12:15:45 0

  Bazı çiftler, "Bir gün ilişkimiz biterse" gibi konuları konuşmaya bayılırlar.

  Partneriniz zamanlı zamansız sizi kıracak sözler etmeye, sadece ona komik gelen şakalar yapmaya başladı...

  Bu yorumlar bendede var..Fakat esimi aldatmiyorum

  Bana öyle geliyorki her olay ayri degerlendirilmeli

 99. #99 aldatıyor mu ?
  -
  yasemın
  -
  25-05-2013 22:28:51 0

  benım 4 yıldır suren bır ılıskım var fakat bır bucuk senedır benı kapıya dahı cıkartmıyor ama kendı ıstedıgı yere gelınce bagra cagrada olsa gıdıyor. benı kırdıgında kesınlıkle gonlumu almıyor her konusmasında dururp dururp bagrıyor ben tırıp attıgımda kesınlıkle katlanmıyor ve anında tartısıyor ama kendısı 2 hafta bıle surse tavrını atıyor. ve su son 2 aydır bulusmuyoruz bulusalım demıyor. sızce aldatıyor mu benı . ben aldatıyorsun dedıgımde yok ole bısey dedı guldu gectı ama artık bunaldım uzaklastırıyor kendınden.

 100. #100 aldatildim
  -
  sibel
  -
  26-05-2013 09:34:51 +2

  5 senelik beraberligimizin 3senesini aldatilarak gecirdigimi 1 ay once ogrendim.erkeklerden nefrrt ediyorum aldatmayan erkek yoktur sozune ozaman inandim cunku bn ona cok guvniyodum anlaatilamicak kadar cok

 101. #101 şüphecimi davranıyorum
  -
  gülen yüzüm-yğmur
  -
  13-06-2013 08:32:30 0

  sözlüm daha önceden sorduğum soruları şimdi sorduğumda hep bir fesat yöne çekiyor hemen tartısmaya başlıyor sen nedemek istiyosun bana güvenmiyomusun diye!Sürekli dışarı çıkçakmısın evdemi olcaksın diye soruyor çiçek almayı hiç sevmez birlikteliğimiz boyunca söz ve isteme dışında çiçek almayan sözlüm dün akşam elinde çiçekle gelip süpriz yaptı hepsini birleştirince bi sonuca varamıyorum emin olamıyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz benmi abartıyorum yoksa şüpehelenmem gereken şeyler var mı???

 102. #102 neden?
  -
  yalniz kalp
  -
  14-06-2013 22:36:11 +3

  aldatirlar sen her kahrini cekersin esim dersin tirnagi kirilsa üzülürsün o gider seni kahpenin biriyle aldatir kadinin düsmani da yine kadindir,ama her erkek ayni degil haksizlik etmeyelim
  cogu kadin menfaat icin gelir talebiyle evli erkekleri yoldan cikariyor coguda bilmiyorum neden ama böyle esi evde onun yolunu gözlerken uckur derdine düsüp esini boynuzlayan erkeklerden nefret ediyorum ve cok üzülüyorum,bence sizde böyle insanlarla fazla ilgilenmeyin cünkü kendinize zarar verirsiniz.Birde esi aldatiyor diye onu aldatma hakkina sahip oldugunu düsünen kadinlar sizin o ucuz dediginiz ,kocanizi elinizden aliyor diye kizdiginiz kadinlardan ne farkiniz var ,madem aldatacaksin neden evli duruyorsun git bosan ondan sonra yap ne yapiyorsan...
  öyle kisiler icin söylenecek cok sey var ama neyse

 103. #103 neden?
  -
  yalniz kalp
  -
  14-06-2013 22:53:33 +4

  belirtiler evet bunlar bende de oldu esim birden üstüne basina önem vermeye basladi, pahali elbiseler almaya basladi, cep telefonunu benden gizler oldu , ilk firsatta kavgalar, disari cikabilmek icin kavgalar, eve gec gelmeler bazen disarda sabahlamalar... ama gördüm beni aldattigi kadini icim kann agladi cok üzüldüm söylemedim kendine ama o anladi sonra bana biz sadece arkadasiz sen yanlis anliyorsun diye üste cikmaya basladi zaten uzun zamandir yalniz yatiyorum esim bana elini bile sürmüyor...kendi kendime hep sordum NEDEN aldatiyor beni cirkin degilim tam tersine cok güzelim,sisko desem öylede degilim neden ama simdi pek sallamiyorum cünkü ben üzülsemde üzülmesemde kendimide öldürsem Adam yine yapacak

 104. #104 karmakarışık
  -
  sevde
  -
  18-06-2013 15:27:37 0

  arkadaşlar 1 senedir çıktığım erkek geçen aylarda bi kaşarla muhabbete girmiş öğrendiğimde çok üzüldüm terkettim ama bana yalvardı ağladı onu hiç öyle görmemiştim dayanamadım affettim sizce beni seviyomudur daha ben 19 yaşındayım ve cinsel hayatımız yok normal bi sevgiliyiz arada yatıyoruz ama bişey yapmıyoruz sadece sevişiyor temasta bulunuyoruz bana biraz yardımcı olun lütfeeenn

 105. #105 GÜLE GÜLE
  -
  122 MELİS
  -
  21-06-2013 01:58:32 +3

  BIRAKIN BU İŞLERİ YATIN UYUYUN ALDATAN KENDİNİ ALDATIR GİDENE GÜLE GÜLE

 106. #106 Bırakın bu işleri
  -
  Tecrübe konuşuyor
  -
  27-06-2013 18:14:19 +1

  Bir erkek olarak söylüyorum ki, eğer erkekler aldatıyorsa bunun suçunu %100 onda aramak yerine dönüp biraz da kendinize bakmalısınız.

  Eğer sevgiliniz yanınızda sizden daha yakışıklı duruyorsa, absürd tripler atıyorsanız, durduk yere kıskançlık krizleriniz varsa, cinsel yönden herhangi bir sıkıntınız varsa (sadece fiziksel değil duygusal olarak, dini olarak vs. cinsel deneyimi reddediyorsanız), onun hayatını kolaylaştırmak yerine dahada zorlaştırıyorsanız erkeğe iki seçenek bırakıyorsunuz. Ya aldatmak yada ayrılmak. Sevdiği için ayrılamayan erkek bu eksikliklerden herhangi birini bir başkasıyla gidermeye çalışır. Eğer arada sevgi yoksa zaten çoktan tekmeyi basar insan partnerine kız-erkek farketmez.

 107. #107 sen kadinlari aptalmi sandin!
  -
  evet elinde
  -
  04-07-2013 16:42:19 +3

  su elimde degil yazan 41 42 o...pu nasil elinde degil adam evli cocugu var senin gibi mali bulmus kulaniyor birde utanmadan karsini kiskanyorsun allahtan seni tanimiyorum eskiden sizingibileri taslarlardi sen o..pu olmaya devam et insalah sende bir gün bir erkek seversin oda seni komsusunun kiziyla aldatir bakalim nasilmis elimde degilmis aptal!

 108. #108 eşim aldatıyor
  -
  aduman
  -
  10-07-2013 21:32:23 +1

  slm arkadaşlr 11 yıldır evliyim son 10 yılı eşim tarafından sürekli kıskanılmaakla geçti son 1 yıldır eşimde büyük değişiklikler oldu eşim 1,5 ay önce bir mağazada alış veriş yaparken bir erkekle ile tanışmış benden yaşça daha büyük biri ile o 1.5 aylık dönemde benimle her fırsatta tartışıp konuşmamaya başladı önceleri normal gördüm ama sonraları eşimin tuhaf halerini görünce şüphelenmeye başladım internetten bu konuyu araştırdım ve her bulgu tutmaya başladı özellikle bu sayfadaki bilgiler evle ilgilenmemeye başladı işe giderken erken çıkmalar işten geç gelmeler tel e msj geldiğinde tuvalete kaçmalar en son olay işten erken çıkıp hastahaneye gittiğini arayarak söyledi araştırdım gitmemiş sorduğumda ters tepki verdi ve gezmeye gittiğini söyledi hgözünü korkuttum ve gittiği yerleri araştıracağımı söyledim yemin etti sonrasında msj bölümü sürekli silinmeye başladı cep oparatöründen online sayfasına girdim ve tel nosunu gördüm sordum yok dedi

 109. #109 eşim aldatıyor
  -
  aduman
  -
  10-07-2013 21:33:11 0

  DEVAMI
  ver telini bakıcam dedim verdi tam (m )olarak yazılan kişiye geldiğimde alıp yerlere vurdu teli üzerine gittim ve itiraf etti ama hep o gönderiyor dedi inanmadım yine yalan zorladım kabul etti AMA EN ÇOK ZORUMA GİDEN BANA VAKİT AYIRIPTA GÖNDERMEDİĞİ MSJ LER ONA GÖNDERMİŞ OLMASI İDİ SORDUM CİNSEL İÇERİK VARMI DİYE YOK DEDİ ONLİNE İŞLEMLERDE MSJ İÇERİĞİNİ GÖREMEMİZE KARŞI GÖRE BİLİRİM DEDİM ONUDA ANLATTIRDIM ÇOK PİŞMAN OLMUŞTU YÜZÜME BAKAMIYORDU FİZİKSEL BİR BİRLEŞMENİN OLMADIĞINI KURANA EL BASTIRARAK SORGULADIM ONU AFFETTİM AMA HER MÜZİKTE HER FİLİMDE HAYATIN HER NOKTASINDA O İHANETİ HİSSETMEYE BAŞLADIM BENİM İÇİN İHANETTİR O SONUÇTA DAHA 4 GÜN OLDU HERGÜN ÖZÜR DİLİYOR ÇOK PİŞMAN kötü olan çocuklarına ayıracağı bayan arkadaşlarına ayıracağı bana ayıracağı vakti ne olduğu belli olmayan birine ayırmış olması LÜTFEN KİMSEYLE KONUŞMADIM SİZLERE AÇIYORUM YARDIMCI OLUN ONU HEM ÇOK SEVİYOR HEM NEFRET EDİYORUM

 110. #110 eşim aldatıyor
  -
  aduman
  -
  10-07-2013 21:40:14 +6

  sizce bu ihanet daha sonra o kişi ile veya başkası ile devam ettirirmi son şansı olduğunu çok iyi biliyor lütfen yardım edin ALIŞMIŞ KUDURMUŞTAN betermidir bu kafama takılıyor

 111. #111 başlık gereksiz
  -
  isim gereksiz
  -
  18-07-2013 03:16:44 -2

  bende aldatılanlardan biryim evde artık odalar kapanıp üstüne birde kilit vuruluyor 4 5 saat boyunca kuran okuduğunu söylüyor fakat bu nedense bilgisayarda internette okunuyor. internet geçmişini de siliyor. skype denilen yerde yakaladığım bir kaç mevzu oldu bi daha yapmam dedi ama bugün yakaladığım bir yalan kesinlikle onun gözü kapalı ve gayet ciddi bir şekilde yalan attığını anlamama sebep oldu, güzel de oldu. bu kış ondan ayrılmam artık 7 yıllık ilişkim için farz oldu ben evlilik hayali kurarken. Allah hepsini ıslah etsin

 112. #112 eşim aldatıyor
  -
  aduman
  -
  29-07-2013 00:24:26 0

  AMİN 1 AY OLMAK ÜZERE HALEN İÇİMDE KUŞKULAR VAR TAM BİR ENKAZ YIĞINI OLDUM ÇALIŞAMIYORUM NEFES ALAMIYORUM ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN ÇOK ZOR

 113. #113 esim aldatiyor
  -
  jasmin
  -
  31-07-2013 18:50:10 0

  slm arkadaslar.oncelikle azeri oldugumdan turkcem iyi olmayabilir afedersiniz.ben yurtdisinda yasiyorum esimle cok buyuk bir ask yasayaraq evlenmisik.amma evlendikden sonra onun cok deyisdiyini hiss etdim.arkadaslari benden once birini cook sevdiyini ve ondan sonra kimseyle evlenebilmeyeceyini soylediler.evde hayla ona aid esyalar buluyorum.internetle onu aradigini buldum.son gunler de cox soguk olmus subh evden cikiyor gec saatlerde donuyor.sadece selam ve sag ol var aramizda.bir soz sordugumda kavga cikartiyor.son zamanlar kendine dikkat yetiriyor.bu hal da yeni bir isci kadin is yerine aldikdan sonra olusmus.ne yapmaliyim bilemiyorum.bosanib,kendi ulkeme donmek istediyimi soyluyorum yine kavga cikartiyor,

 114. #114 bnmle sevgiliyken aynı zamanda evli çocuklu ve 25 yaşındaymış
  -
  melek
  -
  01-08-2013 18:05:30 0

  2-3 hafta önce ayrıldığım sewgilimi 18 yaşında biliodum yakın bi arkadaşım ayarlamıştı ama 25 yaşındaymş evli vede çocukluymuş bunu bna kendisi söledi ve ayrıldım bilmeden günah işlemiş oldum ama bilseydim hiç başlamazdım ona güvenmek hataymış

 115. #115 21yaşinda kizla
  -
  ceren
  -
  02-08-2013 10:50:38 0

  kocamin fatura detayini araştirdim bi numaraya k(ntör transferi yapmiş kaniitliyoum inkar ediyo numarayi aradim görüstüklerini söyledi kiz kocam inkar etmeye devam napabilirim bilmiyorum

 116. #116 esim aldatiyor
  -
  jasmin
  -
  03-08-2013 12:10:49 0

  ben de cook aci cekiyorum.hayla subhelendiyim kadini ishden uzaklashdirmiyor.anlamiyorum onu seviyorsa,onunla beraber olmak istiyorsa neden dogrulari benden gizletiyor ve benden bosanmak istemiyor?

 117. #117 kuduruklar
  -
  aduman
  -
  04-08-2013 23:35:25 +2

  arkadaşlar benim anladığım kuduran nekadar pişman olsada çevreden korksada içinde o gizli kahpeliğin tadı kalıyor ve bırakmasıda zor gibi resti çekip AYRILIYOM ben niye kendimi kahredimki inanın iş ciddiye binsin bu erkek ve kadın için aynı ozaman arkadan koşucak olan o olur yanlızlığı ve kaybetme duygusu ağır gelmeye başlar

 118. #118 Karim beni aldatiyormu
  -
  mehmet
  -
  18-08-2013 14:16:28 0

  ben 26 yasindayim yaklasik 2 seneyi geciyor evli olani,ben ilk evli oldugum birinci sene,karimi ariyorum nerdesin diyorum evdeyim diyor cok sesiz konusuyor,,ve evin kapisini acmaya calisiyom acilmiyor Karim kapiyi arkadan kitlemi,,ADAM odanin kapisinin arkasina saklanmis,,karim bana o adam kiz arkadasimilan tartismis,,ve geldi bana rica etti dediki ikimizin arasini yap dedi,,,arti ben eve geldigimde evin bütün isiklari kapaliydi evin kapisi kitliydi ve karim o adamlan bas basa ayni evde bu konu konusulacak yermiydi,,,,,ve de dahasi KARIM dahasini da yapimaya devam ediyor bana is arkadasim var evli dedi ve karim calismadigi gün beraber bulusmuslar evde basbasa oturduk diyor sonra disari cikmis bir seyler yemisler,,,,Bayan lar sizdeden cok ama cok rica ediyorum,,,BENIM karim beni seviyormu sizce,,KARIMin yaptigi normal mi sizce ben bu konuyu kadinlar kocasi tarafinda altailiyor yada süpeleri var diye burda bu sitede paylasimlarda bulunuyorlar,,,

 119. #119 kocam bana karşı ilgisiz
  -
  hale
  -
  27-08-2013 12:19:09 +3

  gerç aşklar kalmadı artık.....

 120. #120 hep aldatilyorum esim ..doymuyor
  -
  sahra
  -
  18-09-2013 03:24:38 -1

  esim beni surekli aldatiyor ama onu yakaladigim yontemleri artik kullanamam .cok tedbir almis ama davranislarindan belli ediyo .ustelik aldatigi kadinlar cok yasli cok .cirkinler sidetle inkar etti ama ayrintili fatura sayesinde ispatladim size bir yontem ayrintili fatura cikartirin allah belasini versin boyle kocanin kocalarin.

Görüşün Nedir?

Karakter Sayacı:
0

Site İletişim Bilgisi

Telefon: 0536 686 91 70

URL:http://www.turkcebilgi.org/

Email: [email protected]